Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

En Son Yaptığınız Sahte

Çaça

Aktif Üye
Adı
Cihan
Sabah sabah forumu okurken aklıma geldi. "En son aldığınız sahte" konusu var da "en son yaptığınız sahte" konusu niye yok :)

145 mm, 23 gr., sinking, manyetik ağırlık atış sistemli, yanlarda glow şerit, kuyrukta Uv, yana (wobling) ve kendi etrafında (rolling) dönme hareketli.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

OmerAydın

Daimi Üye
Adı
Ömer Aydın
Almak kolay :) yapmak ustalık ister trofesi bol olsun hocam :)

Çaça

Aktif Üye
Adı
Cihan
Sağolasın Ömer Hocam :)

sasasa

Yeni Üye
Adı
ahmed bal
Kan Grubu
O Rh Pozitif
varsa turna için olanından alırım bi dal Tolga hocam :) kolay gelsin güzel olacağa benziyor

havatemiz

Aktif Üye
Adı
İhsan Oktem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kıyıdan Lüfer ve Kofana için şu takımı yaptım. Bu videoda açık şekilde anlatılmış. Yeşil ve sarı silikon hortumlar akvaryum malzemesi satan yerlerde var. Ben internetten aldım. Metresi 22 Tl. zaten geriye bir şey kalmıyor. Her amatör balıkçıda olan iğne ve kurşun. Verimli olacak mı ? Bilmiyorum. bir ümit yaptık işte.

Ekli dosyalar

OmerAydın

Daimi Üye
Adı
Ömer Aydın
Kıyıdan Lüfer ve Kofana için şu takımı yaptım. Bu videoda açık şekilde anlatılmış. Yeşil ve sarı silikon hortumlar akvaryum malzemesi satan yerlerde var. Ben internetten aldım. Metresi 22 Tl. zaten geriye bir şey kalmıyor. Her amatör balıkçıda olan iğne ve kurşun. Verimli olacak mı ? Bilmiyorum. bir ümit yaptık işte.
İstanbul da bu video yu izlettiğim bir arkadaşımız yaptı ama verim alamadık olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum

Çaça

Aktif Üye
Adı
Cihan
Aynısını yaptım, verim alamadım. Pek de iş yapacak bir aksiyon da göremedim açıkçası. İtalyan arkadaş o an balığın bol olduğu an ve yere denk gelmiş olabilir. Zaten sonraki videolarına da baktım bu yöntemi bir daha kullanmadı.

Çaça

Aktif Üye
Adı
Cihan
Sabah yaptığım avdan.
Balığın nazlı olduğu anda, ilk denemede bir yazılı kandırabildi.
Sahte el yapımı, 80mm, 22 gr., sinking.
Yazılı orkinos 45 cm, 800 gr.

Ekli dosyalar