Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

En Uygun Trafik Sigortası Nasıl Yapılır ve Hangi Sigortada..

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi Trafik sigortaları oldukça pahalı oldu. Sizlerde bu konuda mağdursunuzdur. Acaba en uygun hangi firma Trafik Sigortası yapmaktadır?

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarınızı bekliyorum.

trkc

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Negatif
Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi Trafik sigortaları oldukça pahalı oldu. Sizlerde bu konuda mağdursunuzdur. Acaba en uygun hangi firma Trafik Sigortası yapmaktadır?

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarınızı bekliyorum.
Bir arkadaşım var. Mutlaka teklif almanızı öneririm. Güzel fiyatlar çıkıyor. Numarasını özelden gönderiyorum.

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Hamdi Bey trafik sigortası adı değil de bu işi, bankalarların anlaşmaları sigortaları ile yani bankalarla görüşerek çözmeye kalkarsanız çok daha karlı çıkarsınız... Bende yaptığımdan değil ama benim bir sigortacı arkadaşım var öğretmen bir arkadaşımı ona yönlendirdim.. O önce ondan fiyat aldı sonra bir kaç banka dolaştı bankadan yaptırdı.... Arada 200-250 TL fark var... Gerçi bu fiyatlar arasında sigortalar arasında baya farklı sözleşmeler var..​

cemiltonguç

Daimi Üye
Adı
cemil
Kan Grubu
A Rh Negatif
@Hamdi abi ,bak bir konuda eksikliğimiz ortaya çıkmış oldu,demekki ne yapıyormuşuz?,bir an önce @Hedef Balık ta sigorta acenteliği köşesi oluşturup forumdaki sevgili üye arkadaşlarımızın sigortalarını en uygun fiyata sigorta/kasko yapıyormuşuz..

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
@Hamdi abi ,bak bir konuda eksikliğimiz ortaya çıkmış oldu,demekki ne yapıyormuşuz?,bir an önce @Hedef Balık ta sigorta acenteliği köşesi oluşturup forumdaki sevgili üye arkadaşlarımızın sigortalarını en uygun fiyata sigorta/kasko yapıyormuşuz..
Üyelerimiz için onuda yaparız :D