Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Engelli Bireyler de Balık Tutabilir... (Bir kol ile balık tutmak)

Adı
Serdar
Kan Grubu
O Rh Pozitif

Hasan genc

Daimi Üye
Adı
Hasan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Azminize hayran kalmamk elde değil sizi tebrik ederim . Öbür gün trofe raporlarını şimdiden görür gibiyim , Çalışmalarınızın ve azminizin herdaim olması dileğiyle . Rastgele :)

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Elinize sağlık umarım sizin için çok faydalı olur.

korayb3406

Daimi Üye
Adı
KORAY B.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Serdar Bey sizi gönülden kutlarım. Azim her engelin üzerinden gelinmesini sağlar. Yeter ki insanların kalbi engelli olmasın. Rast gelsin.

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrik ediyorum hem azminizi hemde bulduğunuz yöntemi umarım en kısa zamanda güzel balık avı raporlarınızıda paylaşırsınız ve bizlerde okuruz keyifle :)

Zafer92

Aktif Üye
Adı
Utku
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bende bir engelliyim ama işitme engelliyim. Sizleride burda görmek beni gururlandırdı.
Azminize hayran kaldım. Bol trofeli avlarınız olsun inşallah :)

Adı
Serdar
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu ürün de geldi Çin'den. Yarın bunu da deneyeceğim.
Syg.

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adı
Serdar
Kan Grubu
O Rh Pozitif
İyi Pazarlar dilerim,

Dün sabah 05.40 da uyandım ve Poryazköy'e gittim. Limandan at-çek yapmak istedim. Kayalıkların üzerine çıkmamla birlikte yosunlaşmış kayaya basmam bir oldu ve 2m kadar uçtum. Neyse ki tutunabildim. Birkaç sıyrıkla atlattım. Orada fazla kalmadım. Anadolu Kavağı'na geçtim. Birkaç balıkçı vardı. Verim alamamışlar. Bende orada kendi yapmış olduğum aparatı ve Çin'den gelen aparatı sizler için test ettim. Videolarını aşağıda bulabilirsiniz.
Orada da fazla kalmadım. Çubuklu'ya geçtim. Bir sahtemi kaybettim orda. Verim alamadım orada da. Kuleli önüne geçtim. Lüfer'e daha 1 ay olduğu için çapari ile at-çek yaptım. Sardalya ve İstavrit karışık 2 kilo balık aldım :)

Not: Koltukaltim ve sag kaburgam cok acidi. Cozum olarak kamisin kol altima gelen kisma klima borularina takilan siyah sungerden takacagim.

Videolar:

Son düzenleme:

Lüfer53

Aktif Üye
Adı
Erdinç
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Sizin yaptığınız aparat sahteye aksiyon verebilmeniz açısından daha kullanışlı duruyor. Sanki ikisini aynı anda kullanırsanız daha mantıklı gibi ikiside birbirinin eksiklerini tamamlıyor. Keyifli güzel avlarda kullanırsınız inşallah.

sessizdenizci

Daimi Üye
Azmimiz için tebrikler. Mükemmel bir davranış, hedefinizden vazgeçmeyip devam etmişsiniz, ne güzel. İnşallah bol avlar yaparsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi