Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fazlalıktan dolayı hayırlı bir iş için satılık balıkçılık malzemeleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhsin

Aktif Üye
Adı
Muhsin yılmaz
Değerli Balıksevdam üyeleri.
Öncelikle şunu belirtmek isterim. Bu ilanda satışta olan malzemeler sayın Hamdi beyin özel izni ile burada satışa konulmuştur. O yüzden buradaki malzemelerle ilgili her türlü sorularınızı özel mesaj olarak bana iletirseniz sevinirim.
Burada bulunan malzemelerin bir kısmı sıfırdır. hiç kullanılmamıştır. Diğerlerinde ise herhangi bir problem yoktur. Bu malzemeleri satma nedenim bende fazlalık olmaları ayrıca geleçek ücretin hayırlı bir işte kullanılacak olmasından dolayıdır.

Burada görülen tüm malzemele 250 tl

Hepinize iyi günler dilerim.

Makine MITCHELL AVOSURF 7000 yedek kafasıyla birlikte . Üzerinde çok kaliteli örğü misina ( berkley) vardır. OLYMPUS FLATRON REVOLUTION KAMIŞ 80/150GR 390CM kamış ucu kırılmıştı tamir edilddi. Rapalaların çoğu sıfır. Alarm , kafa feneri, misinalar, Çapari takımları, kaşıklar, lüfer takımları, silikonlar, sarısak zokalar, livar ve üç ayaklı olta dayanagı gibi bir çok çeşit malzeme var.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Muhsin bey,
Özelden mesaj attım,olumlu karşılarsanız ilk hak benim olsun.
Selamlar.

sinarit_baba

Aktif Üye
Adı
murat yılmaz
Bu fiyata bu malzemeleri almak mümkün değil. Çok güzel bir fiyat, alacak balık sevdalısı arkadaşımıza hayırlı olsun...
Rastgele...

bahadir37

Aktif Üye
Adı
Bahadır Aydın
ihtiyacı olan için ya da yeni başlayan için güzel bir set hayırlı satışlar dilerim

Erdem Koral

Daimi Üye
Adı
Erdem Koral AKKAYA
Muhsin bey,
Özelden mesaj attım,olumlu karşılarsanız ilk hak benim olsun.
Selamlar.
Mustafa abi bugunlerde cok para harcıyorsun sen balık malzemelerine yetmezmi gençlerin önünü açmak lazım :) almazsan ben talibim ona göre :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...