Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fiber Sandal

Konu, 'Tekne ve Deniz Motorları' kısmında Egelino tarafından paylaşıldı.

1. Egelino

Egelino Yeni Üye

Merhaba , 2 sene boyunca 6,4 metre yelkenli şaşal denizcilik yapımı teknem oldu . Şimdi 4 metre civarı kumsalda duracak tekne bakıyorum.

Gördüğüm kadarıyla yeni tip gövdeli ve eski tip gövdeli tekneler mevcut .Eski tip dediğim 30 yıldır ülkemizde kullanılan kalıp herkes bilir diye tahmin ediyorum .Birde yeni tip modeller mevcut.
    Almayı düşündüğüm tekneler aşağıdaki gibi.Bunlardan sadece koçmarine gövde tasarımı yeni ancak ne derecede önemli bilemiyorum. Özellikle arka kısımda U tipi oturma grubu son derece rahatsız bu açıdan özgüryacht modelini beğendim.

özgüryacht 4,10m Ozgur Yat
    isatek 400 tuna 400 - İsaTek Tekne
    koçmarine 4,05m KOÇ MARİNE KARADENİZ
    izmirmarine AMY 410m https://www.sahibinden.com/ilan/vas...uk-saglam-ve-denizci-amy-410-333254081/detay/

bu tekneler 3500 tl civarında gördüğüm kadarıyla .

bu tekneler hakkında bilgisi olan var mıdır?

Tekne faturası ve CE belgesi ile liman başkanlığına gidip bağlama kütüğü ruhsatnamesi alabiliyoruz diye biliyorum doğrumudur?

Son düzenleme: 28 Şubat 2017
    Mektupla ve coner bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. cevahiroglu

cevahiroglu Hesap Silme Aktif

İsatek 425 bizzat kullandım. Klasmanının en dengeli teknesi olabilir. Yanlız draft olarak direk teknelerden 5-10 cm ufak. Mantıklıca düşünülmüş olabilir. Fiyat kalite oranına bakarsanız kesinlikle tavsiye ederim. Bahsettiğiniz özgür yatch filan... Bilinmeyen markalara denizde bulaşmamak lazım.

gencery ve Mektupla bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş