Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fiyat performans ürün tavsiyeleri

Ersin35

Üye
Adı
Ersin
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Değerli balık av sevdalısı hobidaşlarım öncelikle herkese selam ederim
Sizlerinde fiyat performans olarak önerebileceğiniz ürünlerin bu başlık altında toplanıp fiyatların bu kadar yükseldiği bir dönemde hepimize yol gösterip bu hobiyi daha ekonomik bir şekilde yapabilmemize alım gücü olmayan kişilerinde yapabilmesine imkan sağlayacağını düşünüyorum.
Lütfen sizlerde tecrübe ettiğiniz ürünleri paylaşırsanız çok memnun oluruz.
Oltanız boş kalmasın Rast gele....

Benim tavsiyesini yapabileceğim
Su üstü sahtesi arayanlar için hem aksiyon(wtd) hemde erim olarak Kabura Sayu isimli sahte yemdir.
Enigma surf kamış. İnternette 300 mağazalarda 200 liraya satılmaktadır

Son düzenleme:

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Keske uygun fiyata makine ve kamış onerseniz yemli av için. Yari yolda birakmayacak amatör olta takımı.
Okuma carbonite (boy ve atar cesitleri var) okuma ceymar55'lik makina.. Alin rahat edin..

sekolan

Aktif Üye
Adı
Serhat Doğanay
Kan Grubu
B Rh Pozitif
@ilkkan01
fladen vantage serisi carbon kamış + okuma ceymar cxt 40 + kastking mega 8 + isteğe bağlı fc leader
yanına da savage gear silikon 22 gr veya panic prey. tam f/p canavarı sistem... rasgele

NRT75

Aktif Üye
Adı
Hakan Nurata
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Benim naçizane tavsiyem; Bison taslan tulum çizme, av esnasında ıslanma derdine son, pvc çizmelere göre daha hafif, uygun fiyatlı ( 3 yıl önce 100 tl ye almıştım).

hlubay

Aktif Üye
Adı
Haluk Baydoğan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hansen Pilgrim kaşık, Kendo sahteler, Okuma Seebass /Bluefish misina. Sahilden toplayabileceğimiz yem. midye, madya, yengeç, patlak kurt (kum solucanı).. en önemlisi verimli bir mera bilgisi :D

RebellioN

Aktif Üye
Adı
Noyan Yilmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Youvella,crown brand igneler,samurai,krokodil,powerline misina(beden,kostek) yemli av icin albastar bluefish 4.20 capari icinde uygundur..
Ceymar55-65,yildiray kasik kendo mor kafa ve limon, kursun arkasi icin salina (1av kullandim benim stilime yumusak geldi biraz,belkide futura 250'ye alisik olmamdan dolayidir..
Uygun fiyata sattim 300tl civari icin guzel kamis atis erimide iyi)pelican misinalarida unutmuyalim bu arada :)