Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fosforlu yeşilin dayanılmaz cazibesi

Engin79

Daimi Üye
Adı
Engin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
@afv
Yok pek iddialı sayılmam, kendimizce uydurma bir şeyler yapmaya çalışıyoruz işte. :)
Mesela bu bağcıkların bir süre kulanınca arapsaçı gibi dolaştığını fark ettim.
Benim gibi 1 çapariyi günlerce tekrar tekrar kullanan biri için bağcıklar pek kullanışlı çıkmadı yani.

Gece çaparisi ve gece avları konusunda ise malesef hiç tecrübem yok.
Çamlıbahçeden Ahmet abi "glow" ve "ultraviyole" çapariler konusunda çok usta bence.
Onun facebooktaki sayfasını takip edebilirsiniz ve iletişim kurabilirsiniz.
Kendisiyle henüz tanışmadık ama facebook sayfasını ilgiyle takip ediyorum. :harika:

Facebook sayfasına ulaşmak için tıklayın >> Ahmet Temizler

afv

Yeni Üye
Adı
Faruk
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
@afv
Yok pek iddialı sayılmam, kendimizce uydurma bir şeyler yapmaya çalışıyoruz işte. :)
Mesela bu bağcıkların bir süre kulanınca arapsaçı gibi dolaştığını fark ettim.
Benim gibi 1 çapariyi günlerce tekrar tekrar kullanan biri için bağcıklar pek kullanışlı çıkmadı yani.

Gece çaparisi ve gece avları konusunda ise malesef hiç tecrübem yok.
Çamlıbahçeden Ahmet abi "glow" ve "ultraviyole" çapariler konusunda çok usta bence.
Onun facebooktaki sayfasını takip edebilirsiniz ve iletişim kurabilirsiniz.
Kendisiyle henüz tanışmadık ama facebook sayfasını ilgiyle takip ediyorum. :harika:

Facebook sayfasına ulaşmak için tıklayın >> Ahmet Temizler
İlginize teşekkür ederim.

Engin79

Daimi Üye
Adı
Engin
Kan Grubu
O Rh Pozitif

Engin79

Daimi Üye
Adı
Engin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
İstavritin yeşille ne alıp veremediği var bilmiyorum ama yeşil gördü mü dayanamıyor.
Ben de balık hobisine ilk başladığım zamanlar yeşil çapari atanları küçümseyerek "yeşile balık gelir mi ya, balık onu yosun zanneder bi kere, akıl var mantık var" derdim.. Sonra işin öyle olmadığını gördüm tabi. :)

Bende micro jiglere bir şeyler yapacağım cengizden tüy ve sim aldım bir de 10 no sirti delikli sarı iğne bakalım işe yarayacak mı
Hadi bakalım inşallah. :)