Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fujin boreas 1-15

Yiğit yasdı

Yeni Üye
Adı
Yiğit
Kan Grubu
A Rh Negatif
Merhaba hangi kamışı alsam bilemedim ama kafama boreas yattı ama aklımda olan 2 tane daha model var bu kamışları kullanan varsa hangisini tavsiye eder
FUJİN BOREAS
Majör craft 0.6 10
Savage gear custom coastal 3-10
Hangisini tavsiye ediyorsunuz..

Turko

Üye
Adı
Ahmet
Kan Grubu
A Rh Negatif
fazla düşünme ufak farklılıklar olsa da 3 aşşağı 5 yukarı aynı sayılır. atabileceğin sahte ağırlık cercevesi geniş olanı tercih et derim.

tunaycanalp

Aktif Üye
Adı
Tunay Canalp
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba , seçenekte sunduğunuz kamışlardan boreas ve custom coastal kullandım . Custom coastal çok harika bir kamış , mini jiglerde de gayet iyi . Kronik sorunu yok . Keyifle kullanmıştım. Boreas a gelirsek bir çok ürün kullandım hep yedeklemek istediğim , yedekleyecek kadar sevdiğim bir kamış. Üstüne çok laf söyleseler de ben ve çevrem keyifle kullandık, kullanıyoruz. Genel kullanım , çok yönlü bir kamış . Gerçekten fujin değil de başka ünlü bir marka adı altında çıkmış olsaydı çok daha uç fiyatlar istenirdi. Kamış bir kere gerçekten sağlam ve bazı arkadaşlarımın hor kullanmasına şahit oluyorum ona rağmen iki senedir kamışta en ufak sıkıntı yaşamadı. Fiyat / Performans olarak benim için birinci sırada boreas gelir . Güçlü ve güven veren bir ürün . Atar aralıklarına dikkat ederek kullanırsanız , ekstrem olmayan her balıkla mücadele edebilirsiniz.

Yiğit yasdı

Yeni Üye
Adı
Yiğit
Kan Grubu
A Rh Negatif
Merhaba , seçenekte sunduğunuz kamışlardan boreas ve custom coastal kullandım . Custom coastal çok harika bir kamış , mini jiglerde de gayet iyi . Kronik sorunu yok . Keyifle kullanmıştım. Boreas a gelirsek bir çok ürün kullandım hep yedeklemek istediğim , yedekleyecek kadar sevdiğim bir kamış. Üstüne çok laf söyleseler de ben ve çevrem keyifle kullandık, kullanıyoruz. Genel kullanım , çok yönlü bir kamış . Gerçekten fujin değil de başka ünlü bir marka adı altında çıkmış olsaydı çok daha uç fiyatlar istenirdi. Kamış bir kere gerçekten sağlam ve bazı arkadaşlarımın hor kullanmasına şahit oluyorum ona rağmen iki senedir kamışta en ufak sıkıntı yaşamadı. Fiyat / Performans olarak benim için birinci sırada boreas gelir . Güçlü ve güven veren bir ürün . Atar aralıklarına dikkat ederek kullanırsanız , ekstrem olmayan her balıkla mücadele edebilirsiniz.

tunaycan Alp hissiyatta nasıl en küçük balıkta hissedebiliyor muyuz cevap için teşekkür ederim değerlendireceğim

tunaycanalp

Aktif Üye
Adı
Tunay Canalp
Kan Grubu
O Rh Pozitif
tunaycan Alp hissiyatta nasıl en küçük balıkta hissedebiliyor muyuz cevap için teşekkür ederim değerlendireceğim
kullanacağınız gramaja göre değişiklik gösterir , 0.5 gram 1 gram gibi ürün kullanırsanız hissiyat zayıf gelebilir , ama silikon ile birlikte jighead ağırlığı 2 gram gibi veya yukarısı ise rahatlıkla hissedersiniz..

Yiğit yasdı

Yeni Üye
Adı
Yiğit
Kan Grubu
A Rh Negatif
kullanacağınız gramaja göre değişiklik gösterir , 0.5 gram 1 gram gibi ürün kullanırsanız hissiyat zayıf gelebilir , ama silikon ile birlikte jighead ağırlığı 2 gram gibi veya yukarısı ise rahatlıkla hissedersiniz..
Teşekkür ederim cevap icin
Birde ben bu kamıştan sonra hissiyat için üst atari en fazla 6 olan bir kamış ariyorum
Sizin tavsiye edebileceğiniz birşey var mı
Su kamışı buldum bana iyi geldi

Savage gear ccs 0-5

Sizin düşünceniz nedir

MehmetÇağan

Daimi Üye
Adı
Mehmet Çağan ÖZCAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Teşekkür ederim cevap icin
Birde ben bu kamıştan sonra hissiyat için üst atari en fazla 6 olan bir kamış ariyorum
Sizin tavsiye edebileceğiniz birşey var mı
Su kamışı buldum bana iyi geldi

Savage gear ccs 0-5

Sizin düşünceniz nedir
Üst atarına fazla takılmayın. 10 gram atarı olan imzamdaki jackson kamışla 0.5 gram jighead takıp avlanıyorum. Önemli olan kamışın aksiyonu daha çok. Bütçe nedir ve ne amaçla böyle bir kamış istiyorsunuz söylerseniz daha yardımcı olabiliriz.

Yiğit yasdı

Yeni Üye
Adı
Yiğit
Kan Grubu
A Rh Negatif
Üst atarına fazla takılmayın. 10 gram atarı olan imzamdaki jackson kamışla 0.5 gram jighead takıp avlanıyorum. Önemli olan kamışın aksiyonu daha çok. Bütçe nedir ve ne amaçla böyle bir kamış istiyorsunuz söylerseniz daha yardımcı olabiliriz.

Bütçe en fazla 1000 lira (illa pahalı olmasına gerek yok en fazla bu kadar)

Ben başlıkta gördüğünüz gibi ilk galiba boreas alicagim sonra ne zaman bilmiyorum bir süre sonra hissiyat ve keyif için boyle düşük atarlı keyifli ve çok hissiyatli bı kamis ariyorum
(Yani boyle bı kamışı çok keyif ve çok hissiyat için istiyorum)

simetri

Aktif Üye
Adı
Murat
Kan Grubu
B Rh Pozitif
İkinci el bölümünde Akif abinin sattığı bir kamış + makine de var, isterseniz ona bir danışın.