Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Fujin Lrf

ince.seyyit

Aktif Üye
Adı
Seyyit İnce
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ayda bir değiştirdiğiniz rulmanı yaklaşık 10 aydır 1 kez bile değiştirmedim daha doğrusu bahsettiğiniz problem ile hiç karşılaşmadım, arkadaşınız biraz şanssız sanırım.

Sizede rast gelsin.
Ben 2 sezondur kullanıyorum halen sıfır sıkıntı av sonunda ılık su ile yıkıyorum sonra sprey gress ile yağlıyorum. Uzun vadede kullanım sadece iyi bakım ile mümkün oluyor makinalar için.

*GeniuS

Daimi Üye
Adı
Hasan Basri
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhabalar,uzun zamandır spin ve shorejig yapıyorum lrf disiplinine geçmek istiyorum bunun için bir kaç araştırma yaptım av stilim genel olarak rapala ve jige yönelik olacağı için fujinin kurodaı 230 2-15gr kamışında karar kıldım bu kamışı kullanan abi ve kardeşlerimden yorumlarını bekliyorum teşekkürler.
fujin boreas 1 15 ile baby jiğ ve silikonla kayde değer hatta limitlerin üzeri av yaptım marmarada hemde bence bu kamış bu iş için hissiyat da hassasiyette mükemmel 1 gram da abanıyorum 15 gram da banamısın demiyor ve 1 grm hissiyat kaybı yok kairki 0,07 ip kullanıyorum