Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Galata ve Unkapanı Köprüsü, Karaköy, Eminönü, Sarayburnu Balık Durumu..

Yasinn

Daimi Üye
Adı
Yasin
1 metre yakın beden de 75 gram kurşunla uzak atış yaptıktan sonra boşluğunu alıyorsun kurşun dibi bulduktan sonra oturması için hafif hafif sarıyorsun misina yeteri kadar gerginliğe ulaştıktan sonra keyfine bak bekle.
Yem konusunda balıkçıdan istavrit aldım biraz,
kuyruğunu kestikten sonra ortasını yarıp iğnelerin montajını yaptım içine son iğneye kuyruğunu tutturdum tabii

SKARPİ66

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN TÜREMEN
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Yasinn

Daimi Üye
Adı
Yasin
Bir de arada tasma atıp yeme hareket sağlayıp balığı kıskandırmak lazım o arada balık atlıyor
Bir de dün akşam bir vuruş geldi tasmaladım ondan sonra misina ortadan koptu makinaya misina saracaksanız sıfır kırktan aşağı sarmayın derim belli bir müddet sonra değiştirmek da lazım sanki zayıflıyor ve rengi sararıyor

barış1903

Aktif Üye
Adı
barış
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
1 metre yakın beden de 75 gram kurşunla uzak atış yaptıktan sonra boşluğunu alıyorsun kurşun dibi bulduktan sonra oturması için hafif hafif sarıyorsun misina yeteri kadar gerginliğe ulaştıktan sonra keyfine bak bekle.
Yem konusunda balıkçıdan istavrit aldım biraz,
kuyruğunu kestikten sonra ortasını yarıp iğnelerin montajını yaptım içine son iğneye kuyruğunu tutturdum tabii
Genelde fleto takarlar ama demek bütünde oluyor

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_Ramazan_

Daimi Üye
Adı
Ramazan DEMİR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Şimdi bir canlı yayın vardı facebook da galata köprüsününü önüne trolle ağ attılar bu yasal birşey mi sahil güvenliği vs aradıklarını belirtiyorlar ama adamlar gayet rahat ağ atıyor.... dün akşamda atmışlar ava giden sevdiğim bir abim söyledi onlar geldikten sonra tık olmadı istavrit bile kaçtı dedi bu nasıl bir kafa ya oldu olacak komple ağ atıp bogaza ne var yok kaya balığından iskorpite ispariye toplasoınlar kafaları rahat olsun :mad::mad::mad::mad:

Büyük Beyaz

Daimi Üye
Adı
Serhat karayol
Şimdi bir canlı yayın vardı facebook da galata köprüsününü önüne trolle ağ attılar bu yasal birşey mi sahil güvenliği vs aradıklarını belirtiyorlar ama adamlar gayet rahat ağ atıyor.... dün akşamda atmışlar ava giden sevdiğim bir abim söyledi onlar geldikten sonra tık olmadı istavrit bile kaçtı dedi bu nasıl bir kafa ya oldu olacak komple ağ atıp bogaza ne var yok kaya balığından iskorpite ispariye toplasoınlar kafaları rahat olsun :mad::mad::mad::mad:
geçen biri anlattı eğer doğruysa çok üzücü, gerekli yerlerdeki gereksiz bazı kişilerin görevini ve yetkilerini kullanmadığı hatta menfaat sağladığı yönündeydi. günahları boynuna.

_Ramazan_

Daimi Üye
Adı
Ramazan DEMİR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
@Büyük Beyaz Abi tekne bildigin olta atsan ulaşacak mesafede atanda vardı hatta kırılsın birşeyler diye yazık günah bu aç gözlülük hırs artık

SKARPİ66

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN TÜREMEN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
An itibarı ile galata köprüsü şişhane tarafı çok yoğun değil yine yoğunluk unkapanı tarafında özellikle haliçe bakan kısım kalabalık.