Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Garipçe ve Rumeli Feneri Lrf Uygunluğu

Armiya

Yeni Üye
Adı
Efe Sönmez
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Herkese iyi günler. Büyükçekmece'de ikamet ediyorum mera olarak güzel yerlere sahibiz ama farklılık olması açısından arkadaşlarımla beraber boğaz taraflarına gitmek istiyoruz. Yani kuzey ve güneyde alternatif olarak çok fazla yer var. Daha öncesinde Sarıyer taraflarından denemişliğim var ama herhangi bir verim alamadım. Sizce Garipçe tarafları Lrf için uygun meralar barındırıyor mu? Balık için o kadar yol gidip eli boş gelmez güzel olmazdı açıkçası. Eğer çokta uygun değilse güney taraflarına yönelebilirim. Yapılacak önerilere açığım mera paylaşmak isteyen varsada şimdiden teşekkür ederim :D

umitdulger

Daimi Üye
Adı
Ümit DÜLGER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ben olsam şansımı aksi istikamette denerdim. Tekirdağ taraflarında da lrf ile güzel avlar yapılıyor.

Armiya

Yeni Üye
Adı
Efe Sönmez
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben olsam şansımı aksi istikamette denerdim. Tekirdağ taraflarında da lrf ile güzel avlar yapılıyor.
Yani aslında orası da aklıma geldi ama deniz yapısı olarak Silivri'den Tekirdağ'a hep 1-2m kumluk alanlardan oluşuyor. Kısacası Tekirdağ'daki merayla buradaki mera arasında çok bir fark olacağını sanmıyorum. Boğazın birazcık daha aksiyonlu ve daha çok tür barındıracağını düşündüğümden gitmek istiyordum zaten.