Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

garmin 160c

Konu, 'Jigging (Vertikal Jigging) Jig İle Balık Avı Teknikleri' kısmında aytug82 tarafından paylaşıldı.

1. aytug82

aytug82 Yeni Üye

selamlar arkaşlar garminin 160 c modeli balık bulucu hakkındaki düşünceleriniz ve cihaz hakkındaki artılar ve eksiler nelerdir yardımcı olursanız çok sevinirim?*

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ogcnd

ogcnd Üye

portatif modelini sakın almayın seyir hızının üstüne çıkınca sensor kablosunun tam su içindeki sensörün izoleli kısmında kabloda kopma sorunu oluyor ve garanti dışı bir durum ayrıca portatif modelin vakumla çalışan bir tutturmacı var sensör için buda dayanıklı değil çabuk bırakıyor yapıştığı yeri eğer çok temiz bir yüzey değilse farkına varmadan teknenizin arkasından yüzen bir sensor görürsünüz tabi geç kalınıp pervanaye takılmazsa ben botumda artık kullanmıyorum kayağıma tamamen monte ettim artık sorunsuz çalışıyor

4. H2O

H2O Üye

Yeni konu açmaktansa konu eski topicleri hortlatayım dedim...

Dün Seferhisar'dan 2. el bir tekne satın aldık. Deneme seyrine çıktığımızda FF'nin Garmin 160C diye bir model olduğunu gördüm. Tekne 2011 model, o da öyledir diye düşünüyordum ama şimdi nette aradığımda 2007 yılından videolar var farklı dillerde; demek ki 2007 veya daha da eski bir model... Teknenin önceki sahibi iyi niyetli bir bey ama aleti sadece derinlik için kullanmış o nedenle fazla cevap veremedi fonksiyonları ve neyi yapıp neyi yapamadığı hakkında... Forumda 160C kullanan tecrübeli bir arkadaştan şöyle detaylı bir analiz çok işe yarardı ama yok sanırım...

Aslında en çok merak ettiğim; bu modelin ayna bağlantı çıkışını başka bir Garmin'e takıp takamayacağımız... Öyle birşey mümkünse bunu öğrenmekle hiç uğraşmadan yeni model yüksek çözünürlüklü ve dokunmatik (hatta GPS'li, gerçi 160C de GPS'li olabilir bilmiyorum) bir Garmin alıp montajla debelenmeden yerine takmak ve bunu da yedek olarak tutmak istiyorum.. Bu veya başka model Garmin'ler arasında böyle bir geçiş yapan oldu mu? yani ayna bağlantı kabloları tek tip mi yoksa her model kendine özgü farklı pin sayılı soketlerle mi geliyor? Bilen varsa yazarsa çok sevinirim...

Edit: Mesajı yazdıktan sonra fark ettim ki topic forum kataloglaması içinde aslında olması gereken "...balık bulucular/Garmin/..." directory'siyle alakasız yerde açılmış... Adminler doğru yere taşırsa daha faydalı olur sanki..

Mektupla bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş