Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geçmiş olsun Nejat (lost Zombie)

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Geçmiş olsun Nejat abi.Allah uzun ömürler versin.Bundan sonra sizlere daha fazla iş düşecek.
Kesinlikle bir yeni oluşum içine giriyoruz bu sadece babamın değil bütün ev halkının gireceği bir değişim. Nasıl izin verdim bu hayat şekline diye kendimi suçluyorum şimdi. Eve gelir gelmez dolaptaki bütün katı yagları attım mayonez ketçap hepsini yok ettim.Düşünün kendi ellerimizle çocuklarımızın hoşuna gidiyor diye neler alıp yediriyoruz.İllaki birşeyler olmasını beklemeden ayılmak gerek.
Sevgili Nejat,
Senin ve saygıdeğer babanızın adına çok sevindim . Sıkı bişr perhiz ile bu maddelerden uzak durar ve uzun sağlıklı bir ömür yaşar inşallah.Bende şeker ve tuzu yarı yarıya azalttım hayatımdan.
Kendisinin en büyük ilacı bol balık olacak.Hem yemesi hem balığa gidip spor yapmış olması ;)
Bu arada konu açık kalsınki dostlarımız endişeleri gibi şu anki rahatlamalarını ve sevinçlerinide paylaşsınlar.
Haklısın Birol açık kalsın konu zaten başladım hemen omega kürüne

Çok sevindim, Allah sıhhatli, neşeli, uzun ömürler versin.
Teşekkürler inşallah temennilerimiz yönünde gelişir herşey.

Allah tez zamanda şifa versin amcama.
Saygılarımla,
Teşekkürler güzel duygularınız için.

koxford

Yeni Üye
Adı
Aykut Aytış
Nejat Abi, dedemi taburcu etmişler, inşallah şimdi sizin de destek ve gayretlerinizle daha dikkatli ama daha sağlıklı yaşayacak. Geçmiş olsun.

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Nejat Abi, dedemi taburcu etmişler, inşallah şimdi sizin de destek ve gayretlerinizle daha dikkatli ama daha sağlıklı yaşayacak. Geçmiş olsun.
İnşallah diyoruz bakalım ama biraz zor adamdır babam ilaç ve gıda yönünden ciddi sıkıntı yaşayacağız ama gereken neysede yapacağız

cogito74

Aktif Üye
Adı
ibrahim d*km*n
nejat bey kusura bakmayin bir suredir forma girmedigimden bu mesaji gorememisim. anestezi ve yogun bakim uzmaniyim (daha cok yogun bakim uzmani) stent sorulariniza bende yanit vermek isterdim ama o surec gecmis gibi gorunuyor. herhangi bir sorunuz olursa yadimci olmaya calisirim.ozel bir hastanenin yogun bakim hekimiyim. ameliyat olamiyor denmisse dogrudur.medicana hastanelerinde bu yonden yetkin kisiler var.ama iciniz rahat etsin istiyorsaniz bir kac author sayilan kalp damar cerrahinada anjolari danisabilirsiniz. bunlardan biri memorial hastanesindeki bingur sonmez hocadir. ha orasi ameliyat olabilir derse akliniza bir soru isareti gelirmi?? bilmem ama baskalarinada danismakta yarar var diyorum.hekimim kendi babamdada ayni kalp sorunlari ile ugrastim stentle sorun cozuldu.lakin ameliyat olmak yada olamamak arasindaki hayati konforu fark eder mi? isin asli kisinin yapisina bagli. ileri derecde kilolu zaten cokda hareketli bir yasam tarzi yoksa konforu etkilenmez.yasanan krizin buyuklugu damarlarin yapisi hastanin efor kapasitesi ve bir suru kriter ameliyat kararini etkiler. uzun uzun yazmaktansa empati yapmayi daha dogru buluyorum kendi babam olsa bir kac isime daha danisirdim..belkide danismissinizdir.
nihayetinde herhangi bir sorunuz olursa ben buradayim akliniza takilan bundan sonraki ilacla yapilan tedavilerdeki gidisati ve benzeri sorularinizi sorabilirsiniz elimde geldigince yardimci olmaya calisirim..
cook gecmisler olsun...

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
nejat bey kusura bakmayin bir suredir forma girmedigimden bu mesaji gorememisim. anestezi ve yogun bakim uzmaniyim (daha cok yogun bakim uzmani) stent sorulariniza bende yanit vermek isterdim ama o surec gecmis gibi gorunuyor. herhangi bir sorunuz olursa yadimci olmaya calisirim.ozel bir hastanenin yogun bakim hekimiyim. ameliyat olamiyor denmisse dogrudur.medicana hastanelerinde bu yonden yetkin kisiler var.ama iciniz rahat etsin istiyorsaniz bir kac author sayilan kalp damar cerrahinada anjolari danisabilirsiniz. bunlardan biri memorial hastanesindeki bingur sonmez hocadir. ha orasi ameliyat olabilir derse akliniza bir soru isareti gelirmi?? bilmem ama baskalarinada danismakta yarar var diyorum.hekimim kendi babamdada ayni kalp sorunlari ile ugrastim stentle sorun cozuldu.lakin ameliyat olmak yada olamamak arasindaki hayati konforu fark eder mi? isin asli kisinin yapisina bagli. ileri derecde kilolu zaten cokda hareketli bir yasam tarzi yoksa konforu etkilenmez.yasanan krizin buyuklugu damarlarin yapisi hastanin efor kapasitesi ve bir suru kriter ameliyat kararini etkiler. uzun uzun yazmaktansa empati yapmayi daha dogru buluyorum kendi babam olsa bir kac isime daha danisirdim..belkide danismissinizdir.
nihayetinde herhangi bir sorunuz olursa ben buradayim akliniza takilan bundan sonraki ilacla yapilan tedavilerdeki gidisati ve benzeri sorularinizi sorabilirsiniz elimde geldigince yardimci olmaya calisirim..
cook gecmisler olsun...
Bingür hoca damadımızın yakın tanıdığı ve komşusudur, aynı apartmanda oturuyorlar.Yarın istanbula gelecek damadımız, bir görüsme olacak Bingür hocayla.
Bu arada babamın teyzesinin çocugu, yani kuzeni dicle üniversitesinde profesordü, kendisi genel cerrah, şu an emekli, onunla beraber bir konsültasyon yaptı sağolsun Medicana hastanesinden Dç.dr. Serdar bey durumu birlikte değerlendirdiler.Birkaç kişi daha tabiki görecek sonuçları ama ameliyat sonrası düsündürüyor doktorları.Bakalım hayırlısı artık.