Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geleceğe bir umut bırak şimdi sıra sizde (LevrekAvı)

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler güzel av olmuş. Bende bu sabah saat 5'te bütün malzemeleri hazırladım evden çıktım yağmur başladı motorla gideceğim için gidemedin eve gerisin geriye geri girdim hevesim kursağımda kaldı

shadowpane

Daimi Üye
Adı
Hakan SEZEN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Senin yaptığını bu güzel davranışı ben yapamadım ama inşallah en kısa zamanda bende bir umut bırakacağım. Sevgililer gününde bir çok arkadaşım sıfır çekmiş. Sen kandırmayı başarmışsın, tebrik ederim. Avların bereketli ve daim olsun.

ErdalYildiz

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Teşekkürler. Bilinçli avcılığınız daim olsun. Inşallah oltanıza bol bol trofeler takılsın

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Senin yaptığını bu güzel davranışı ben yapamadım ama inşallah en kısa zamanda bende bir umut bırakacağım. Sevgililer gününde bir çok arkadaşım sıfır çekmiş. Sen kandırmayı başarmışsın, tebrik ederim. Avların bereketli ve daim olsun.
estağfurullah sizin gibi usta abilerin yanında biz birer çaylağız sadece raporlarını takip ediyorum abi bizimki devede kulak sadece :) teşekkür ederim hakan abi . benim için değerli olan insanlardan gördüğüm öğrendigim gözlemledigim duydugum şeyler sayesinde oldu daha irileri sana rastgelsin en kısa sürede inşallah bir video görürüz

cemiltonguç

Daimi Üye
Adı
cemil
Kan Grubu
A Rh Negatif
Çok güzel hareketler bunlar..Tebrikler,helal olsun...Allah razı olsun..

_Rastgele_

Daimi Üye
Adı
SERDAR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tebrikler kadir , güzel bir düşünce slogan'da güzel oturmuş :)

Arist34

Aktif Üye
Adı
Aris Abundance
Kan Grubu
A Rh Pozitif
14.02.2016 sevgililerimizle buluştuk sabah suyunda avladığım levrek itinayla iğneden çıkarılarak suya iade edildi.

Geleceğe bir umut bırak şimdi sıra sizde.

Kamış : Okuma Helios 240
Makina: Okuma Ceymar 40
Sahte : Daiwa palyaço ( boyut kod aklımda degil )
ip : Çinden gelen ip
Yer : Marmara

yawruaslan kadirco lar ve dogru dusunceleri cogalir insallah...
o zaman denizde ureyebilen cogalabilen canlilar olur
bolluk olur bereket gelir
avlanma olgunluguna ulasmisi almak aile avci kisinin en fazla ailesine yetecek kadarini avladigi derindondurucu avciligi yapmadigi avcilar cogalmadikca aksine defne yaprak avcilari cogaldikca 4 deniz 3 tarafi denizle cevrili ulkemizde balik malik kalmaz...
Düşünürsek...Artik avlanan baliktan cok avlanip serbest birakilan baliga seviniyorsak...birseyler uzun zamandir ters gitmis...ters giden bu is once kovalardan adetlerden yasal boylardan yani avcidan baslar..ve diger ayni kuralsiz bilincsiz tum avlananlara gider...
kisaca..
Tebrikler kardesim...
Biraktigindan katlarca buyuk risk ile mukafatlandirilman dilegimle..

bateristtt

Yeni Üye
Adı
cengiz çetinkaya
Kan Grubu
O Rh Pozitif
14.02.2016 sevgililerimizle buluştuk sabah suyunda avladığım levrek itinayla iğneden çıkarılarak suya iade edildi.

Geleceğe bir umut bırak şimdi sıra sizde.

Kamış : Okuma Helios 240
Makina: Okuma Ceymar 40
Sahte : Daiwa palyaço ( boyut kod aklımda degil )
ip : Çinden gelen ip
Yer : Marmara

Tebrik ederim çok güzel bir av olmuş :) Ve örnek davranışınız için ayrıca tebrik ve teşekkür ederim :harika: daha iyileri ve irileri her daim sizlerin olsun ;):srnsml::)