Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Güneş gözlüğünde %75 indirim. (Bazı Boyner'lerde)

TEKNOTURK

Daimi Üye
Güneş gözlüğüne oldukça fazla ihtiyacı oluyor balıkçıların. Diğer sebepler zaten malum.

Başka bir forumdan bir paylaşımı aktarıyorum. %50+%50 olarak reklamı yapılan, toplamda %75 gerçek indirime denk gelen bir fırsat bu. Yoğun bir şekilde birçok arkadaş faydalandı. En son durumda Forumİstanbul'da gözlük kalmadığını duydum. Adana'da ise gözlüklerin stokta olduğunu duydum.

Yani yolunuz Boyner'lere düşerse, bilindik markalı ve kaliteli camlı güneş gözlüklerini ortalama 100-80 lira civarı alabiliyormuşsunuz. Merak edenlere hemen yazayım Ray-Ban markası kampanyaya dahil değilmiş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
aslında sağlam bir polarize her balıkçının ihtiyacı.Özellikle suya tulumla
girip atçek yapanlara...

TEKNOTURK

Daimi Üye
aslında sağlam bir polarize her balıkçının ihtiyacı.Özellikle suya tulumla
girip atçek yapanlara...

Çok haklısın birol abi. Bir videoda, nehirde avlanan birisi için ne kadar önemli olduğunu gösteriyorlardı. Güneş sudan yansıyıp insanı hem hasta edebiliyor baş ağrısı olarak hem de suyun içini, yüzey yapısını görmeye engel oluyordu.

Kameraya polarize güneş gözlüğü tutulunca tüm nehir yatağı görülebiliyordu, içindeki balıklar da seçilebiliyordu.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
12 sene kullandığım Ray-Ban'ımın camları cizilmişti ama çerçevesi sağlamdı.
Yenisinin küçük bir servet olmasından dolayı sadece camlarını değiştirmek için girişimde bulundum ve polarize cam istedim.
4 ay kadar sürdü gelmesi ama 1/4-1/5 fiyatına sıfır gözlüğüm oldu.
Hem de polarize