Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Günes ve alabalık.

spinnci

Aktif Üye
Adı
murat
çalışmanız için teşekkürler. Bi konu da yardım isteyicem. Ankara civarlarında benekli alabalık yapan çam ormanı olan bir yer var biliyor musunuz? Bi resimde gördüm de. Herkes avlak paylaşmak istemeyebiliyor, bilginiz varsa ankara da nerde alabalık çıkar.
görkem kardeşim ankarada hiç avlanmadım,dolaisiyle sana yardımcı olacak mutlaka başka üyelerimiz,saygılar

inculy

Aktif Üye
Adı
görkem incula
eyvallah abicim. İlgin için teşekkürler, izlediğim avlardan oldukça keyifli buluyorum. Güzel bir avlak bulur bulmaz denicem. Saygılar

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
El emeği göz nuru değerli bir paylaşım teşekkür ederiz ellerinize sağlık

cuneyt1972

Üye
Adı
CÜNEYT ALKAN
İzninizle bir kaç kelime eklemek istiyorum. Kesinlikle gölgenizi suya düşürmemeye gayret edin ve ne atıyorsanız atın yem olarak suyla beraber gelmesini sağlayın buna kaşık dahil zira yaralı hiçbir balık ya da böcek suyun tersine yüzecek kadar gücü kendinde bulamaz suyun tersine çekmeniz durumunda yemi ya da kaşığınızı büyük alabalıklar bu durumdan hemen huylanır küçük ala yakalarsınız ama büyükler çok zekidir. Herkese rast gelsinn...

excel

Yeni Üye
Adı
ilhan öztürk
güzel bilgi ..dediğiniz gibi avcı balıktır.., suyun içinden çok dışı ile ilgilenir..av yaparken pek kendimizi bu balığa göstermemek gerekli..uzaktan atışlar dediğiniz yerlere isabetli olur..saygı ve sevgiler

matador1910

Yeni Üye
Adı
sadık sert
paylaşım için teşekkürler emeginize saglık...

tncrcn

Yeni Üye
avcılık ve balıkcılık önce doğaya sonra ava saygıyla başlar insan olarak ne kadar üstün donanıma sahip olsakta saygıdan vazgeçmicez avı tanımak başarı yüzdemizi artırcağı muhakkak paylaşımlar için tşkkr

fatih014

Aktif Üye
Adı
fatih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Paylaşım 10 puan.