Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Günün kısmetleri

süheyl

Daimi Üye
Adı
süheyl
Kan Grubu
B Rh Pozitif
İstanbulla gidiyinceye kadar havalar da müsade ederse yazlıkta balığa gidecem dedim gündüzleri gittiğim zaman sitede kalan ahmet abiyi,de götürüyorum hava kapalıydı hafif çiseleme var avlak yerimize gittik donmuş karideslerimizi ıslaktık kasnaklı oltalarımızı açtık yemledik bir iki vuruş
kılkuyruk mercan genemi bu dedik arzu ettiğimiz cerbit ve çupra ama nerde bir iki çupra bir iki cerbit kılkuyruk mercan dedik saat 12 de geri geldik 2 kilo balık yeter bin bereket versin temizledim şu anda akşama arkadaşımla beraber bir duplede yanında dersek afiyetle gider..yarına allah kerim buyrun arkadaşlar beraber yiyelim..
11022016.jpg

Adı
Recep
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Tebrikler Süheyl bey farklı çeşitleri görünce insanın gözü açılıyor sayenizde :) avlarınız daim olsun rastgele.

Arist34

Aktif Üye
Adı
Aris Abundance
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Suheyl Bey
Tebrikler yazlik ne tararlarda...
Birgun bilikte avlanmak nasip olur belki...
biz buyukcekmece tarafindayiz

Arist34

Aktif Üye
Adı
Aris Abundance
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Birkez gitme firsatim oldu Alanyadan Hataya dogru birkac yil once agustos eylul doneminde mersin mezitli kiyilarinda sitelerin iskeleleri bulanik su genis okyanus dalgalarina benzer dalgali su vardi...Arsus ta denizcilerin kamp i var kumdan cikarken ayaklardaki kumu yikanmasi icin uyari tabelasi asmislardi onemliymis kumu degerli maden varmis kumda o maksatla kumu plajda biraktirmak amaci ile millet deniz sortlarinin ceplerine dolduruyordu:))
Yemekleri guzel lezzetli ancak cok fazla yag kullaniyorlar...
insallah o tarafa yolumuz duserse haber veririm Suhely Bey
Rastgele