Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gümüş Balık Ağı

Adı
Abdulkadir ÇİFTÇİ
Kan Grubu
O Rh Pozitif
İyi akşamlar ben bir ürünün adını öğrenmek istiyorum daha doğrusu bu ürünün bilenler tarafından doğrulanmasını istiyorum. Gittiğim meralarda ben genelde alabalık tutuyorum ve genelde yemli tutuyorum at çeğe çok gelmiyor geçen hafta bir abiyle gittiğimizde gümüş balığını almak için bir ağ açtı 4 metre kadardı sanırsam ağ ve atıp çektiğinde bir çok gümüş balığı geldi ve bu sayede güzel alabalıklar yakaladık bende bu ağdan aldım fakat şöyle bir şey oldu benim aldığım ağın o gözenekleri misinadan yapılmış fakat o abinin ağı ip gibi örmeydi yani yırtılmıyordu kısacası benim ki bugün yırtıldı ve yemsiz şekilde üzülerek geldim balıktan ben bu ağı nerden bulabilirim yardımcı olur musunuz bir kaç link bırakacağım alttan bana yardımcı olur musunuz çünkü ben çok anlamıyorum sadece yemlik almak için alacağım fotoğraflardan ben pek bir şey anlayamadım ip mi yoksa misinamı şimdiden teşekkür ederim.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Ürün seçeneklerinde ip ve misina olarak belirtilmiş zaten.
Rengi sarı olanlardan seçebilirsin.
Ayrıca misina ağların kullanımı yasak diye biliyorum.