Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hasköy Balıkçılari Ve Teknecileri

*GeniuS

Daimi Üye
Adı
Hasan Basri
Kan Grubu
O Rh Pozitif

iskorpit61

Daimi Üye
Adı
mahir
Dün hazırlandık okadar.9 da patlar hava dedim.bi cacık olmadı :) nese bol bol takım yapmış olduk.bu gece benim gecem.vericez coşkuyu inş akşam. Herkese XL balıklar diliyorum :)

Çırak

Daimi Üye
Adı
Melih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Davet için teşekkürler.
Ben üst katımdaki kayınçomun teknesine (Bostancı'da tekne) bile zor gidiyorum, nerde kaldı taaaa Haliç'e gelmek.. :)
Lüfer olsa gelirdim ama.. :)
Bu arada o takımı yapmak için ben de uğraşmadım hiç. Arada tekneye gidersem ne verirse kayınço onunla yakalıyorum. Bazen de zokalı takım kullanıyorum ama bu sene balık ufak diye sadece bir kere gittim.
Millet çinekop peşinde gece gündüz koşarken, (çoğuda defne yaprağı da neyse hadi çinekop diyelim) sen bu sene balık küçük diye ava gitmiyorsun Şeref abi, TEBRİKLER ABİCİM.

Çırak

Daimi Üye
Adı
Melih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
vahşet mi! naptın aga . kıyıdan akıntılı yerde atıon,hedef balık belli,zargana. çok nadir onda kefal yada gümüş gelir.zarganayı dötünden,ortadan ,kuyruğundan yakalamak istemeyen ipekle tutabilir. balıkta ortada delik oluo diosan zaten pişirceğinde dilim dilim yapıon onu kancanın nereden takıldığının bi önemi yok.
ha şöle bi kötü yanı düşünüle bilir, çok ince yavru zargana takılıo bazen çok yara almadıysa salarsın ama, iğne pis yerden girerse mecbur salamıon o yanı kötü sadece. ama vahşet diyemezsin bence
Bahsettiğiniz av sistemi bencede çok mahsum değil, çokta savunulacak bir yanını da göremedim, yakaladığınız küçük ve limit altı balıkları ciddi yaraladığı için iade şansınızda yok ki bunu sizde belirtmişsiniz zaten.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Millet çinekop peşinde gece gündüz koşarken, (çoğuda defne yaprağı da neyse hadi çinekop diyelim) sen bu sene balık küçük diye ava gitmiyorsun Şeref abi, TEBRİKLER ABİCİM.
Gidip yakaladıklarımı atınca da sorun olabiliyor. En iyisi gitmemek.

iskorpit61

Daimi Üye
Adı
mahir
İstavrit çokken balığı kandırmak çok zor. Aşada canlı kanlı istavrit varken senin kokmuş hamsine gelmio.canlı istavritle aldım çinoları.bu haftalık benden bukadar.

iskorpit61

Daimi Üye
Adı
mahir
Bu arada bugün Akşam 4-6 arasında balığa çıkan arkadaşlarım sarayburnundaN takoz istavritle döndüler çapari ile. Neden kimse istavrit tutamıo anlamıom.forumda millet çinekop lüfer peşinde hep. Çapariyle alamazsan yemli bile alırsın istavriti. 1 er 2şer kilo istavrit resmi olmalı herkeste. Yok valla .)
Gülhanenin altı, Büyük bayrak direğinin önünden olta atıpta balık alamayan sölesin bana yav :)