Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hasköy Balıkçılari Ve Teknecileri

iskorpit61

Daimi Üye
Adı
mahir
teknem hasköyde olduğu için ve geneldede o civarlarda av yaptığım için bundan sonra bütün av organizasyonumu ve deneyimlerimi bu konu başlığında paylaşmayı düşünüyorum. o civarlarda avcılık yapan tekneci yada oltacı yada zıpkıncı arkadaşları paylaşım konusunda davet ediyorum.saygılar

Mektupla

Daimi Üye
teknem hasköyde olduğu için ve geneldede o civarlarda av yaptığım için bundan sonra bütün av organizasyonumu ve deneyimlerimi bu konu başlığında paylaşmayı düşünüyorum. o civarlarda avcılık yapan tekneci yada oltacı yada zıpkıncı arkadaşları paylaşım konusunda davet ediyorum.saygılar
Bugün Haliç de, su berrak mı - temiz mi acaba?

iskorpit61

Daimi Üye
Adı
mahir
şuan işteyim.akşam 7,30 8 gibi geçecem hasköye.ama dün akşam hem su berbattı hemde balık yoktu.denizin ortası su yüzeyi deniz anası kaynıyodu

Mektupla

Daimi Üye

cagrioz

Aktif Üye
Adı
ÇAĞRI Ö
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Abi Hasköy ün neresindesin? Ben de orada oturuyorum sahile çok yakın değilim ama:)

iskorpit61

Daimi Üye
Adı
mahir
Orda teknelerden zor olta atarsın.daha doğrusu olta atmaya yer yok orda.biz şahsen kendi teknemizin içinden atıoz kıyıda bağlıyken. O gördüklerinde tekne sahibidir belkide rapalayla sipin yaparlar.arada çinekop gelio kıyıdan yada levrek

cagrioz

Aktif Üye
Adı
ÇAĞRI Ö
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hadi ya hep aklımdaydı hasköy iskelesinin yanından deneyeyim bir gün spin:) levrek olmasına şaşırdım ama