Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Haswing Cayman (sanal Çapa)

Haswing

Yeni Üye
Adı
Bahadir
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba arkadaşlar, Haswing cayman (sanal çapa) teknelerimizin denizde istedigimiz konumda sabit kalabilmeleri için tasarlanmiş olan ve içinde farkli modüllerde bulunan sanal çapa için soru ve görüşlerinizi bu paylaşim altinda yanitlayabilirim.

Ekli dosyalar

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Akıntı da ve rüzgar altında 800 kg teknede kullanılabilir mi? Çanakkale de kullanım için soruyorum.

hakaneski

Yeni Üye
Adı
Hakan ESKİ
Slm. Bende 4,5m teknem için sanal çapa arayışı içerisindeyim. Bu markaya ilk kez duydum. Nasıl memnun musunuz. Uzaktan kumandası var mı. Sonuçta tavsiye eder misiniz?

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Merhaba arkadaşlar, Haswing cayman (sanal çapa) teknelerimizin denizde istedigimiz konumda sabit kalabilmeleri için tasarlanmiş olan ve içinde farkli modüllerde bulunan sanal çapa için soru ve görüşlerinizi bu paylaşim altinda yanitlayabilirim.
Merhaba, Fuarda görüşmüştük Hedef Balık Firma sahibiyim. Burasıda bizim forum sitemiz hoşgeldiniz.

hakaneski

Yeni Üye
Adı
Hakan ESKİ
Slm hoşbulduk.
Admin forumda en azından:)
Mağazayı kapattınız mı, Online siparişler devam mı?

Seddülbahir

Aktif Üye
Adı
Serdar Altınbilek
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba,

Bir arkadaşımın teknesinde (4.5m) gördüm. Az buçuk tecrübe ettim. Bence o tip teknelerde fiyat - performans açısından hiç de yabana atılacak bir ürün değil. Pratik, kullanımı kolay.
Sanırım kendisine ait uydusu olmadığından GPS ile haberleşme olmadan, kumanda üzerinden sabit tutma özelliğine sahip. Benim gördüğüm eksi tarafı buydu.
Ama dediğim gibi benimkisi sadece kısa bir tecrübe...Ayrıntılı bilgiyi siz verebilirseniz harika olur.

Ege'de kullandığım Rota Fisher tarzı 5.90'lık bir teknem var.
Bunda kullanmak mümkün olur mu?
Kaç amper akü lazım? Güneş paneli almak da gerekir sanırım..

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba Arkadaşlar, 4,50 teknemiz için haswing sanal çapa aldım, bunu kullanan arkadaşlara birkaç sorum olacak.
1-tek akü mü kullanıyorsunuz? akü minumum kaç amper olmalı ?
2- akü jel olmak zorunda mı ?
3- branda kılıf yaptırdınız mı ? nereye yaptırabiliriz ?

ilave sorularım olacaktır selamlar...

spinci

Aktif Üye
Adı
Tenekeci
Merhabalar,

konu güzelmiş, konuyu başlatanin sorulan sorulara cevaplarini merakla bekliyorum.

Rastgelsin..