Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Havalı Tüfekle Olta Attık

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Cüneyt bey Hatsanla uğraşmayı bırakalı çok oldu. Türbull u elime bile almadım, almamda. Ben yerli üreticiler ve atıcılarla uğraşmayı bırakıp, dünya devlerine gözü dikeli 10 yılı geçti. İsim babalığı yaptığım son model Amerikalı üretici R.A.W. ın HM1000X modeli ve silahın ilk prototipi
videoda eşimin kullandığı silahtır. Ayrıca Türkiyede ilk yerli pcp yi üreten de benim. Eski forumları okursanız detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Aynı silahla ben 118 yrds dan kesme şeker vurmayı çok severim (youtube videoları vardır) ! USA R.A.W ın Türkiye distrübütörlüğü halen bende. Onun yanı sıra Air Arms UK -Kalibrgun CZ- FX Airguns SW nin de ithalatını yaptım. RAW ve FX onlarca dünya şampiyonluğuna imza atmış markalardır ve üreticileri Martin -Andreas yüz yüze tanıştığım ve halen görüştüğüm arkadaşlarım. Atıcılık konusundaysa 3 kez extreme dünya şampiyonu olan Ted bile yanımdayken fazla konuşmaz !
yamaga.jpg
Bu arada yivli silahlar konusunda da 600 mt ve üzeri atışlarda fena sayılmam.
Lateo R.jpg

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Cüneyt bey Hatsanla uğraşmayı bırakalı çok oldu. Türbull u elime bile almadım, almamda. Ben yerli üreticiler ve atıcılarla uğraşmayı bırakıp, dünya devlerine gözü dikeli 10 yılı geçti. İsim babalığı yaptığım son model Amerikalı üretici R.A.W. ın HM1000X modeli ve silahın ilk prototipi
videoda eşimin kullandığı silahtır. Ayrıca Türkiyede ilk yerli pcp yi üreten de benim. Eski forumları okursanız detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Aynı silahla ben 118 yrds dan kesme şeker vurmayı çok severim (youtube videoları vardır) ! USA R.A.W ın Türkiye distrübütörlüğü halen bende. Onun yanı sıra Air Arms UK -Kalibrgun CZ- FX Airguns SW nin de ithalatını yaptım. RAW ve FX onlarca dünya şampiyonluğuna imza atmış markalardır ve üreticileri Martin -Andreas yüz yüze tanıştığım ve halen görüştüğüm arkadaşlarım. Atıcılık konusundaysa 3 kez extreme dünya şampiyonu olan Ted bile yanımdayken fazla konuşmaz !
Ekli dosyayı görüntüle 111268
Bu arada yivli silahlar konusunda da 600 mt ve üzeri atışlarda fena sayılmam.
Ekli dosyayı görüntüle 111269
Abi resmen ates ediyosun :) eline saglik..

semmelweis

Daimi Üye
Adı
cüneyt
Burris eliminator pcp tüfeklerde de iş yapıyor mu?çok şaşırdım..Çok ilgi duyduğum bir dürbün..ateşli silah mühimmatındaki gibi mı kullanılıyor...?Eğer öyleyse 100 yardadan çakmak vurmak çok kolay olmalı

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Burris eliminator pcp tüfeklerde de iş yapıyor mu?çok şaşırdım..Çok ilgi duyduğum bir dürbün..ateşli silah mühimmatındaki gibi mı kullanılıyor...?Eğer öyleyse 100 yardadan çakmak vurmak çok kolay olmalı
Burris eliminator pcp lerde düşük BC değerinden dolayı malasef kullanılamaz. Burrisi kullanıdığım tüfek (alt resim) Sig Sauer ateşli zaten.
Çakmak vurmak kolay olduğu için onu eşime bıraktım , ben 110 metreden kesme şekeri veya 600 metreden kutu kolayı tercih ediyorum. Sizde deneyin çok zevkli. Ama ateşliniz yoksa modifiye bir pcp ve barracuda extreme le de güzel enstanteneler yakalanabiliyor.

semmelweis

Daimi Üye
Adı
cüneyt
600 metreden kola kutusunu vurmayı hayal edemiyorum bile..o mesafeden kola kamyonunu bile vuramam..