Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hayatımın Trofesi...

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba Arkadaşlar,
Birçoğumuz balığa çıkamıyoruz, can çektirmek gibi olmasın ama bu mutluluğumu paylaşmasam olmazdı,
İftar vakti meraya gittim , malum nisan mayıs lüferlerinden nasibimiz olur mu diye, sahte atıp çekmeye başladım, lüfer ve çinekoptan hiç görüntü yok.
sonra bi baktım 4-5 kere ispendek takibi aldım, başladım sahteleri sırayla denemeye takip var ama binmiyorlar. daha sonra bi tane paşa yunus balığı gibi salına salına gezerken gördüm. hiç balık alamadım , Neyse bir arkadaşım da geldi yanıma ona da LRF takımımı verdim kokulu kurt ile denerken 1 kg lik bir ispendek bindi oltaya , aman allahım kepçe yok kepçeyi başka arkadaşım alıp başka meraya gitmişti, neyse burda ipin misinanın kalitesinin önemini birkez daha gördük ve balığı aldık. dedim ki sanırım silikon iş yapacak bide ben deniyeyim , meşhur ducfini taktım 5 dk geçmedi aman allahım o salınarak gezen paşa oltaya binmiş... su üstüne getirdim balığı ama kepçe yok :)) yavaş yavaş kıyıya kadar sürükledim balığı bide içimden diyorum bi kaçarsa hayatımın trofesi kaçacak ama sağ salim aldık iğne oyle bir yere oturmuş ki ipin veya misinanın kopması lazım... böyle güzel bir av geçirdik, darısı tüm hobidaşlara....

Ha bu arada bir miktar da iskorpit aldım, Çorbalıklarımız da hazır :)
temizleme ve çorba videosu Youtube kanalımda mevcut :)
https://www.youtube.com/c/hakankayhan

Takım Bilgisi
Kamış Xzoga Mastery
Makina Shimano Exence
Sahte Daiwa duckfinshad
İp Major Craft Dangan

Balık 90 cm , tartı çalışmadığı için tahminen 8 kilo civarı olduğunu düşünüyorum

Ekli dosyalar

gelibolu

Daimi Üye
Adı
Tezcan.Bozkurt
Maşallah Hakan bey.Levrek çok güzel. Kuzu, kuzu. Avlarınız daim olsun.

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Maşallah çok güzel trofe denk gelmiş tebrikler, o kadar levrek yakaladım ama şu daiwa duckfin shad la bi balık alamadım sattım elimdeki bir paketi :)

ADİL AYKOL

Daimi Üye
Adı
ADİL A.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Maşallah iftar vakti nasibini trofe almışsın Rastgele

gkys

Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Mükemmel gerçekten tebrikler..