Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hayatın Trofesi

Rıdvan Akalın

Daimi Üye
Adı
rıdvan akalın
Cümleten selamlar

Güzel bir organizasyon bilgilendirmesi yapmak istiyorum.
Türk kızılayının öncülüğünde Serkan Akalın'ın ciddi emeği ve istoçtaki tüm av bayilerinin desteği ile
22.06.2019 cumartesi günü kan bağışı etkinliği olacaktır. İletiyi aynen paylaşıyorum.
Güzel bişey yapmak isteyen kan versin vermesin herkesin desteğini bekleriz.

hayata olta at.jpg
İSTOÇ AV BAYİİLERİNDEN BÜYÜK KAN BAĞIŞI ETKİNLİĞİ

İstoç ticaret merkezi 2. ada av bayilerinin bulunduğu meydanda bütün av bayilerinin ortaklaşa düzenlediği büyük kan bağışı etkinliğine tüm avcı ve oltacı dostlarımızı bekliyoruz
Öncelik amaç tabi ki kan bağışı yaşama ve hayata destek olmak bu düşünce ile çıktığımız yolda 444food firması tüm kan bağışına gelen misafirlerimizin yiyecek ve içeceklerine sponsor olarak büyük destek olmuştur. ( pizza, çiğ köfte, ve içecekler
:) )
Bİttimiiiiii hayırrr organizasyona sponsor olan bütün firmalardan hediye çeki kazanma şansı toplamda 3750 TL lik hediye çeki dağıtılacaktır. (Not: kan bağışı yapanlar arasında çekiliş )

Tüm camianın bir arada olacağı eşlerimiz ve çocuklarımız ile katılacağımız bu etkinlik bir festival havasında olacaktır. Kan bağışlayacağız yiyip içeceğiz eğleneceğiz ve tabiki olmazsa olmazımız kaçan balık hikayalerimiz
:)

Bu güzel etkinliğe sponsor olan camiamızın önde gelen firmaları
Özkurt Av, Kısık Balık, Salt Dış Tic., Dimağ Balıkçılık,
At-Çek Balıkçılık, Spot Balıkçılık, Av Deposu, Güç Av, Oskar Balıkçılık, Rastgele Balıkçılık, AV Marketi com,
Liman Balıkçılık, Altunbaş A.Ş., Lodos Balıkçılık,
Taktikal Market......

Kızılayın Öncülüğü ile ve istoç ticaret merkezi yönetimin destekleri ile bu güzel güne tüm dostlarımızı davet ediyoruz...

22 haziran cumartesi Saat: 12:00
istoç ticaret merkezi 2. ada meydanı

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
cts çalışıyorum yoksa katılırdım

ErzincanLee

Aktif Üye
Adı
HALİL EKİNCİ
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kan veremiyorum Malesef ama Çok Anlamlı bir etkinlik olmuş emeği geçen herkese teşekkür ederim

Rıdvan Akalın

Daimi Üye
Adı
rıdvan akalın
Beyler bu konuya biraz daha ilgi alaka rica ediyorum. Bizler adına gerçekten bir fırsat. Duyarlılığımızı bohçacı olmadığımızı gösterelim inşallah.
Türkiye nin değişik illerinden gelen balıkçı dostlarımızda olacak.
Lütfen sizde bir olta atın.

Son düzenleme:

i_gulistan

Daimi Üye
Adı
ibrahim gülistan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ben verdim lakin Esenyurt ta isim dolayısıyla oraya gelemedim. İnşallah yerine ulaşmıştır. Sizde vermek istiyorsaniz güzel bir firsat