Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hayırlı Uğurlu Olsun

MoonLight

Aktif Üye
Adı
Abdullah Koç
Merhaba,

Yeni forumumuzun hayırlı olmasını dilerim.
Beni aranızda tanıyanlar olacaktır. Yeni nick 'im ile tekrardan herkese merhaba :)

Sevgiler,

onder

Daimi Üye
Adı
Önder Çapa
Hoşgeldin Abdullah.

onder

Daimi Üye
Adı
Önder Çapa
Mustafa abiler aşağıda seni aramadılar mı? Ben gidemedim. Dün ayağıma kurşun çöp kovası düştü. Pek birşey yok. Ama biraz yürüyünce hemen ağrıyıveriyor. O yüzden bu gün bütün planlarım yattı. Nihat'ı da arayamadım ayıp oldu.

MoonLight

Aktif Üye
Adı
Abdullah Koç
Mustafa abiler aşağıda seni aramadılar mı? Ben gidemedim. Dün ayağıma kurşun çöp kovası düştü. Pek birşey yok. Ama biraz yürüyünce hemen ağrıyıveriyor. O yüzden bu gün bütün planlarım yattı. Nihat'ı da arayamadım ayıp oldu.
Öncelikle çok geçmiş olsun Önder Abi
Mustafa abilerin aşağıda olduğundan benimde şimdi haberim oldu. Bilgisayar başına yeni oturdum :)

Ben maltepedeydim bir işim vardı. Takımlarda yanımdaydı bir deneme yapayım dedim. Sezounun ilk istavritini aldım :)

onder

Daimi Üye
Adı
Önder Çapa
Öncelikle çok geçmiş olsun Önder Abi
Mustafa abilerin aşağıda olduğundan benimde şimdi haberim oldu. Bilgisayar başına yeni oturdum :)

Ben maltepedeydim bir işim vardı. Takımlarda yanımdaydı bir deneme yapayım dedim. Sezounun ilk istavritini aldım :)
Sağol Abdullah hadi gözün aydın. Ben de ayağıma rağmen gitmek istiyordum. Ama 1-2 saat dışarı çıktık bu gün. Baktım olacak gibi değil en iyisi evde kalayım dedim.

MoonLight

Aktif Üye
Adı
Abdullah Koç
Sağol Abdullah hadi gözün aydın. Ben de ayağıma rağmen gitmek istiyordum. Ama 1-2 saat dışarı çıktık bu gün. Baktım olacak gibi değil en iyisi evde kalayım dedim.
Abi yeterki sen iyileş gideriz merak etme :)

onder

Daimi Üye
Adı
Önder Çapa
İnşallah. Gidebilmeyi çok istiyorum. Biraz sıkıntılar da var. Değişiklik olur benim için.

Celali

Yeni Üye
Adı
Adınızı Soyadınız Günhan Çakır
hoş geldin moonlight rast gelsin istavrite nerden attın