Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Haziran Levreği Vol2 ( Levreğin Delisi )

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler güzel balık rastgele
Tesekkur ederim.
Tesekkurler..
Tebrikler serinin devamini bekliyoruz :)
valla bende bekliyorum :)
Buradan da tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum :koptum:

Harbiden deli bir balıktı, önceki merada denk gelse belki o şartlarda almamız çok zor olurdu bu deli oğlanı :)
Meradan eve kadar arabada kucağımda geldi, kokusu hala burnumda, hey pullarına kurban olduğum! :rolleyes:
araba kokusu yapicam bi dahaki levregin pullarindan, ici koksun dursun:) sira sende artik.. ona gore hazirlan.. :)
Tebrikler maşallah darısı başıma :)
aminnn, hadi insallah.. guzel haberlerinizi bekliyorum..
Son günlerde yaptığınız bu avlardan dolayı tebriklerimi bir borç bilirim. Tamda spin setimi satma kararımdan sonra sizin yaptığınız bu avlar bana reva mı sizce resmen beni cezalandırır gibi. Neyse tekrardan tebrikler daha nice bol trofeli avlar dilerim... Bu arada spin setimi satana kadar tekrar yakalarsanız inanın vazgeçeğim iştahımı açtınız iyicene
levrek tutmak istiyorsaniz oltaniz hemen her uygun havada suda olmali, inanin ki cok kostuk pesinden.. su an burda deniz baya yatti, o yuzden bizde cikmadik, haftaya deniz gene hareketlenmeye basliycak, sizi haberdar ederim uygun havalarda.. simdiden rasgele..
Tebrikler. Daha iyileri rastgelsin :)
amin, hepimize.. tesekkur ederim..

Fark ettim ayaklarınız mutluluk tan yere değmiyor
Her gittiğinizde rast gelsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
maksat muhabbet olsun, avlarimi paylastigim tek yer burasi, koca akcakocada bu baliklari tuttugumu bilenlerin sayisi 4 kisi.. ava ve meraya saygisiz cok insan var malesef..
Kayhan ! Sen Levreğin delisi derken ,sonunda bizi deli edeceksin .
Hiç bu taraflara doğru yüzen yokmu be birader?
Hadi delisinden vazgeçtim, hiç olmassa akıllılarını yolla be kardeşim.
Lütfen ama ! Büyüğe saygı ... :rolleyes:
balik sizin oralardan hareket edeli cok oldu :) bunlar sizin ordan gelenler, hatta bir onceki levrek bana sizden selam getirdi :) :)

Hepimize rasgele..

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
video var mı hocam?