Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hazırmı el yapımı mı?

mataha38

Aktif Üye
Adı
ali kemal demirezen
Kan Grubu
A Rh Pozitif
ben kendi takımım kendim yapıyorum param cebimde kalıyor ve nette değişik bağlam şekilleri var onları deniyorum ör. öksüz bağı vs

OMER77

Aktif Üye
Adı
ömer faruk
Kan Grubu
B Rh Negatif
Arkadaşlar iğne,tüy,köstek,beden vs bağlamayı biliyorum sorum şu hangisi daha verimli açıkçası işin zevkinde değilim yani düğüm falan sıkılıyorum ama daha verimli oluyorsa yapmaya başlayacağım birde fc misina o kadar farkediyormu çaparide. Avlayacağım balık istavrit. Verimlilik açısından uğraştığıma değermi?
abi ben paranın peşinde değilim bağladığım takımlarda kaliteli malzme kullanma yanlısıyım bana göre bi çapari 1 kez kullanıldımı ölür en uzun çapari ömrü 50 atıştır sonuçt atçek yaparken bu esneyip esneyip gerilen misinanın ne fluro luğu ne carbonluğu kalıyor:D tutacağın yer önemli abi eğer akıntı burnu gibi bir yerde tutcaksan kazağından sökülen iple takım yap yine balık alır(ogün balık varsa eğer) benim sana nacizane tavsiyem madem üşeniyorsun kösteklerini hazır al 100 lü satıyorlar abi 10 liraya onları gövdeye dizmek 2 dk lık iş zaten ondana sıkılmazsın sanırım ama sana hiç bir zaman çapariyi dışardan al demem keyifli hobiler dilerim.

eylmz

Daimi Üye
Bugün aksam üzeri balığa çıkmadan hazır köstekten Hazırladığım takım ile herkes boş çekerken ben dolu çektim albastar yeşil renk beden 0.15 iğne 12 siyah
Balık varsa herseye geliyor yoksa seçiyor ama neyi seçiyor :) bu Arada Takımın bedeni 0.22