Heavy Spin Ve Shore Jig Kamışı

Sytex

Yeni Üye
18 Tem 2019
29
30
13
Hatay/İskenderun
Adı
Can
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Merhaba sevgili hobidaslar. Ben genelde 30 g sahte kullanmaktayım. Ama 60g Jig de atmak istiyorum. Oyuzden yeni bir kamış arayışındayım.
Daiwa jigcaster 25-90g kullanan var mıdır aranızda?
Ya da onerebileceginiz başka kamışlar var mı? Fiyat olarak 1500tl ye kadar çıkabilirim. Erim konusunda sıkıntı yaratmayan, stradic 5000 ile uyumlu olan kamış bakınıyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkürler. Hedef balık barakuda, lüfer, akya, ceylan, catalkuyruk.

BaşMinekolos

Moderatör
29 May 2014
2,062
4,818
113
45
Bursa / Gemlik
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
mpp 90 daha uygun olur ama arkadaşımız biraz daha üst segment arıyor anladığım kadarı ile ,
bu arada mpp ile 30 gramlık jigde sıkıntı olmaz da sahte atarken erim sıkıntısı yaşayabilir
15-60 veya 15-80 aralığında bir kamış daha uygun sanki
aklımda bişey var mı ? yok :) sadece fikrimi paylaştım.
ustalarımız önerecektir

Sergi0

Aktif Üye
18 May 2017
170
237
43
37
istanbul
Adı
Serhat Ç.
mpp 90 daha uygun olur ama arkadaşımız biraz daha üst segment arıyor anladığım kadarı ile ,
bu arada mpp ile 30 gramlık jigde sıkıntı olmaz da sahte atarken erim sıkıntısı yaşayabilir
15-60 veya 15-80 aralığında bir kamış daha uygun sanki
aklımda bişey var mı ? yok :) sadece fikrimi paylaştım.
ustalarımız önerecektir
Hakan abi arkadaşımız hadi 60gr attım birde 90 gr atayım derse diye 120 dedim :D benimde çok fikrim olduğundan değil kullanmış olduğum bir kamış olduğu için yazdım akdeniz bölgesinde kuzu avında kullanılan ve kullanıcı yorumları iyi olan bir kamış yoksa bende kullanıyorum ama biz kuzuyu ancak kurbandan kurbana karada görüyoruz :D

Apathetic

Daimi Üye
20 Ocak 2016
1,830
3,783
113
Akçakoca
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Maximus advisor kamisi oneririm.. halihazirda bende var kullaniyorum, cok hizli toparlayan diri bir kamis.. kesinlikle jig casterdan cok daha iyidir.. @reelmaster Akif abi size yardimci olur..

BaşMinekolos

Moderatör
29 May 2014
2,062
4,818
113
45
Bursa / Gemlik
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Maximus advisor kamisi oneririm.. halihazirda bende var kullaniyorum, cok hizli toparlayan diri bir kamis.. kesinlikle jig casterdan cok daha iyidir.. @reelmaster Akif abi size yardimci olur..
Advisor kamışın atarı nedir ?
Akif abim kamışın profösörüdür en doğrusunu vermiştir eminim

Apathetic

Daimi Üye
20 Ocak 2016
1,830
3,783
113
Akçakoca
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Advisor kamışın atarı nedir ?
Akif abim kamışın profösörüdür en doğrusunu vermiştir eminim
25-80 atarli, kuru drag gucu 10 kg olmasi gerekiyor, ayrica 175gram.. spin kamis agirliginda shore jig kamisi.. muazzam..

Halitr3

Yeni Üye
13 Eki 2019
16
36
13
Adı
Halit metin
Kan Grubu
O Rh Negatif
Bende aynı tarz kamış arayisindayim,Jinza Lester MH Shore Jigging Kamışı 30-100 gr nasıldır bilen kullanan varmıdır?

Sytex

Yeni Üye
18 Tem 2019
29
30
13
Hatay/İskenderun
Adı
Can
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Üstad bu kamışı nereden temin edebilirim peki? Türk sitelerinde mevcut değil sanırım.