Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hello From Konyaalti, Antalya

daanyal84

Yeni Üye
Adı
Daniel
Herkese merhaba,

35 yaşındayım Daniel, yakın zamanda işim nedeniyle İstanbul'dan Antalya'ya taşındım. Aslen Hollandalı ve Türkçem henüz çok iyi değil. İpuçları ve belki de bazı insanlar bir gün balık tutmaya gitmek için bu foruma bakıyor, çünkü sörf yapmak ve balık tutmak için gerçekten yeniyim Daiwa Crossfire 2,44m (14-42 gr) ve Daiwa CF3000sr makina ve çoğunlukla sahte lures ile plajdan balık.
çünkü sörf yapmak ve balık tutmak için gerçekten yeniyim.

Umarım Google çevirim hepinize bir anlam ifade edecektir :)

Hello everybody,

I am Daniel, 35 years old and recently moved from Istanbul to Antalya because of my job. Originally from Holland and my Turkish is not really good yet. Looking on this forum for tips and maybe some people to go fishing with one day because I am really new to surf fishing and own a Daiwa Crossfire 2,44m (14-42 gr) with a Daiwa CF3000sr makina and mostly fish from the beach with fake lures.
Hopefully my Google translate will make some sense to you all :)

simetri

Aktif Üye
Adı
Murat
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhaba Daniel,

Ülkemize hoşgeldin. Burada her konuda birbirimize yardım etmeye çalışıyoruz. Öğrenmek istediğin konularda burada yardım istemekten çekinme.

Hello Daniel,

Welcome to our country. Here we try to help each other in every situation. In case you want to learn, don't hesitate to ask for help here. (here is the my google translate :p)

Sergi0

Aktif Üye
Adı
Serhat Ç.
Hello Daniel welcome to us. You can write whatever you want in english :)

daanyal84

Yeni Üye
Adı
Daniel
mesajlarınız için hepinize teşekkürler!

Çoğunlukla iyi balıkçılık noktaları arıyorum, 3 aydır Konyaaltı'ndayım ve 20-30 kez balık tutmaya gittim ama burada hiç balık yok gibi görünüyor. Her zaman balık tutan bir sürü erkek görüyorum ama asla birisinin bir şey yakaladığını görmüyorum, sadece çay içmek ve arkadaşlarıyla konuşmak ve balık yakalamak için değiller :). Kendimi burada avladığım her zaman bir orta boy levrek, küçük bir barracuda ve bir kalamar yakaladım. İyi yerler veya yem türleri için benim için herhangi bir ipucunuz var mı?

thank you all for your messages! I am looking for good fishing spots mostly, I am here in Konyaalti for 3 months now and went fishing like 20 to 30 times but it seems there is no fish here. I see alot of men fishing everytime but I never see somebody catch something, it seems they are just there to drink tea and talk with their friends and not to catch fish :) .

Myself I have caught one medium size levrek, a small barracuda and one squid in all the times I fished here. Do you guys have any tips for me on good spots or types of bait?

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Myself I have caught one medium size levrek, a small barracuda and one squid in all the times I fished here.
Merhaba Hoş geldiniz,
Gördüğünüz balıkçıların çoğunun balık yakalayamaması normal bir durum.
Siz Levrekleri yakaladığınız yerlerde denemeye devam edin bence,
ayrıca Youtube dan antalya av videolarını izlerseniz nerelerde deneyebileceğiniz konusunda size yardımcı olacaktır.

İyi forumlar...

papalina

Aktif Üye
Adı
Volkan ÇAKIR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Herkese merhaba,

35 yaşındayım Daniel, yakın zamanda işim nedeniyle İstanbul'dan Antalya'ya taşındım. Aslen Hollandalı ve Türkçem henüz çok iyi değil. İpuçları ve belki de bazı insanlar bir gün balık tutmaya gitmek için bu foruma bakıyor, çünkü sörf yapmak ve balık tutmak için gerçekten yeniyim Daiwa Crossfire 2,44m (14-42 gr) ve Daiwa CF3000sr makina ve çoğunlukla sahte lures ile plajdan balık.
çünkü sörf yapmak ve balık tutmak için gerçekten yeniyim.

Umarım Google çevirim hepinize bir anlam ifade edecektir :)

Hello everybody,

I am Daniel, 35 years old and recently moved from Istanbul to Antalya because of my job. Originally from Holland and my Turkish is not really good yet. Looking on this forum for tips and maybe some people to go fishing with one day because I am really new to surf fishing and own a Daiwa Crossfire 2,44m (14-42 gr) with a Daiwa CF3000sr makina and mostly fish from the beach with fake lures.
Hopefully my Google translate will make some sense to you all :)
Hi there, Daniel
Welcome to our lovely and cosy fishing forum which is also the best platform for fishing enthusiasts. Hope to fish together one day and ready to help you anytime. :)