Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Her Kamış Ve Makineyle Wtd Olur Mu ?

levrek321

Yeni Üye
Adı
levrek321
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Bütçeme Göre Okuma G Force 2.40 15 40 Gr Atarlı Ve Okuma Revenger 40 lık Spin Makine Ve Okuma İp Misina Alacağım Sorum Şu Bu Takımla Wtd Aksiyonu Verebilir Miyim ?

eyyup hikmet

Aktif Üye
Adı
eyyüp hikmet
Merhabalar elbette bu takımla WTD aksiyonu verebilirsiniz, ancak tavsiye olarak kamışı 2.40 yerine 2.70 veya daha uzun kamışlara bakmanız kullanım açısından daha iyi olabilir.

levrek321

Yeni Üye
Adı
levrek321
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Bu Takıma İp Misina Sorun Yaratır Mı ? Ve Bu Takımla Kaç Kiloya Kadar Balık Çekebilirim ?

hari76

Aktif Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu Takıma İp Misina Sorun Yaratır Mı ? Ve Bu Takımla Kaç Kiloya Kadar Balık Çekebilirim ?
Selam makina okumanın en düşük spin makinası, ipte biraz sorun çıkartabilir , balık çekme konusuna gelince makina ve kamışı iyi kulanman lazım, 3-4 kg kadar balık çekersin tabi kepçe ile alma şartıyla , yeni başlayacaksan bence normal misina ile başla.

levrek321

Yeni Üye
Adı
levrek321
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Sorun Çıkartır Derken Olmaz Mı ? Bir De İp Misina Wtd İçin Çok Öneriyorlar Ben Normal Misinayla Beceremedim Şimdi İple Deneyeceğim Wtd yi ??

hari76

Aktif Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sorun Çıkartır Derken Olmaz Mı ? Bir De İp Misina Wtd İçin Çok Öneriyorlar Ben Normal Misinayla Beceremedim Şimdi İple Deneyeceğim Wtd yi ??
Bu makinaya ip sarıp kullanan biri yorum yapsa daha iyi olur , ucuz makinaların kafa yapısı pek ipe uygun değil diyorlar ondan öyle dedim , evet iple wtd daha iyi oluyormuş, birde wtd en güzel 2-40 mt kamış ile performanslı .

levrek321

Yeni Üye
Adı
levrek321
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Kamış Olarak G Force Dayanıklı Mı Karbon Daha Dayanıklı Diyorlar Fina Pro Nasıl ?

Okurtman

Aktif Üye
Adı
Özdemir K.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Her kamış ile wdt olur mu?...olur ama ne kadar olur, wdt aksiyonu genellikle su üstü 10-15 gr arası yüzen sahtelerle olur, ilk başta bunu bilince en azından kamışın ağırlığını seçebilirsin , geriye kalan kamışın sertliği, bu çok muamma konu ama hafif sert