Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Her türlü trol yasağı ( 2012 - 2016 ) dönemi

Konu, 'Ticari Balık Avcılığını Düzenleyen Tebliğ' kısmında nuri deniz tarafından paylaşıldı.

1. avsen

avsen Daimi Üye

müslüman ülkedeyiz ama kimse hakkını savunamıyor savunsa dahi ters şeyler oluyor kimsenin hakkını gözetemiyoruz hep kişi kendini haklı görüyor bir kerede biri çıkıp demiyor ki içinden bu adam doğru söylüyor ben bunun hakkına girdim diyip özür dilemek yok yani erdemlik yok. o numarayı veren poliside şikayet edeceksin..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. erbil

erbil Yeni Üye

ya arkadaş ihpar ediyorsun birde hem fırca hem dayak yiyorsun böyle birşey varmı sahil güvenlik trolcunun plaka ve teknenin ismini cep telefonuyla çekip vapçam mıdır nedir bana resmini yola diyor benim telofonum tokunmadik deyilki resmini çekeyim sana vapçamdan resim atayım söyleyincede bana yardımcı olmuyorsun diyo sahil güvenlik ya arkadaş ben vatandaşlık görevimi yapıyorum ama sende trolculara ismimizi ve telefonumuzu veriyorsun sahilde balık tutanlar sizi şikayet ediyo diye adamlar 7 8 kişi gelip saldırdı arkadaşa bundan sonrada şikayet etmiyoruz ne yaparlarsa yapsınlar ister trol ister başka birşey arayanda namertir

4. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Ben ediyorum gelip 7 8 kişi bana saldırmaya çalışsınlar alttan sokup üsten çıkarmıyormuyum camide Yatıp kalkmaya başlarlar Tövbe ederler herseye şerefsiZim

Ogiveogi bunu beğendi.
  5. avsen

avsen Daimi Üye

burda bu konu açılmasına rağmen tepki yok kim sahip çıkacak ki bu soruna biz balıkla ilgilenenler mi yoksa normal işten eve gelen insanlar mı

6. avsen

avsen Daimi Üye

konuyo biraz üste taşımak istedim gırgırlarıda bu konuya dahil etmek gerekir diye düşünüyorum

Mesut1903 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş