Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Herkese selam eşkine'ye devam.

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sevgili dostlarım yine hafta sonunu fırsat bilerek ne yapa bilir ne tutabilirim,
diye başladım pilan yapmaya yaptığım araştırmalar ve duyumlar neticesinde bandırma bu aralar güzel eşkine yapmakta olduğu haberleri,almamdı orası için erkan çıkmam gerekiyordu ancak işlerimin uzaması bandırmayı iptal etmemi gerektirdi başka zamana inşallah.

Acil bir şekilde ikinci pilanı devreye soktum yakın ve her zamanki meram beni hiç boş çevirmemişti gerekli hazırlıklar ve yem işini hal ederek.düştüm yola kısa bir yolculuktan sonra deniz gözükmüştü dalga yok denizin üzerinde karıncalar cirit atmaktaydı.:Dbu durum hiç hoşuma gitmemişti.eşkine için uygun bir hava değildi yapıcak bir şey yoktu gerekli hazırlıkları yaparak havanın kararmasını bekledim.

ve nihayet eşkine için beklenen saat ve hava kararmıştı hazır olan oltaları hemen denizle buluşturdum yavaş yavaş beklenen vuruşlar gelmeye başlamıştı gelen balıklar çok ufaktı tekrar onları geldikleri yere geri gönderdim.gelecek ve sürdürüle bilir avcılık için.

kısa bir süre sonra beklediğim vuruşları aldım güzel bir eşkine hemen livarda yerini aldı arada bir ikitane kaçırdığımda oldu bu işin tuzu biberi.:D

bir tane Kg,luk daha livara almayı başardım saat yarımı gösteriyordu ve benim gitmem gerekiyordu oltaları tam toplayım derken kamış eğildi denizin bana hediyesi güzel bir sargoz sivri karagöz oldu kısa günün karı diyerek avımı sonlandırdım.

Herkeze bereketli güzel avlar diler en kısa zamanda başka avlarda buluşmak üzere sevgi ve huzurla kalın.

Bu avımda kulandığım takım 2.köstekli ultra asso 035 dip takımı 50.gr kurşun.
yem her zamanki gibi fovari yemim boru kurdu.
derinlik 4 kulaç muhtelif makina ve kamışlar.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler İrfan
Harika eşkinalar tutmuşsun
Afiyet olsun

Ersin

Daimi Üye
Adı
Ersin M.Karaketir
Kan Grubu
A Rh Negatif
Tebrikler İrfan ;)

3 silahşörler maşallah :)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler İrfan Abi çok güzel bir av olmuş daha iyileri de rastgelsin:)

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
İrfanım Tebrik ederim,harika eşkineler.Şansın daim olsun:)

tanbey41

Aktif Üye
Adı
Tanbey
İrfan Kardeşim hiç uzaklara gitmene gerek yokki, senin avlak bakıyorum seni hiç geri çevirmiyor. Tebrikler, paylaşım için teşekkürler. Senin eşkinaları gördükçe içim hemen kaynıyor ve bizim zayıf avlağa gidesim geliyor.