Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hoş Geldin Cicim

nagoyalı

Üye
Adı
sertan
Kan Grubu
B Rh Pozitif

M. Taha D.

Daimi Üye
Stella Antares vs makine Worl Shaula kamış vs kamışlarin dizaynı proje geliştirmesinde bu adam baş rolde.. :) diğer babaları bilmem ben spinle özellikle baitcasting sisteminde bu adamı takip ediyorum..

nagoyalı

Üye
Adı
sertan
Kan Grubu
B Rh Pozitif

M. Taha D.

Daimi Üye

nagoyalı

Üye
Adı
sertan
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Sertaç abi aynı sitenin YouTube kanalını takip ediyorum.. Adamlar da her disiplinin farkı üstadları var.. Bizim burada duymadığımız bı sürü farklı disiplininin orda üstadları var..
mesela dikkatimi ceken bi konu
bizim sitelerde oludugum levrek avında sesai olacakmışız balık bizi görmeyecekmiş
makara yavaş sarılacakmış
vatandaş kameramanla suyun içinde kameranın ışıgı açık hem kamış ve makina hakkında bilgi veriyo
hemde çatır catır makinayı sarıp balıgı alıyo

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
mesela dikkatimi ceken bi konu
bizim sitelerde oludugum levrek avında sesai olacakmışız balık bizi görmeyecekmiş
makara yavaş sarılacakmış
vatandaş kameramanla suyun içinde kameranın ışıgı açık hem kamış ve makina hakkında bilgi veriyo
hemde çatır catır makinayı sarıp balıgı alıyo
Balik populasyonunun fazla olmasi ve okyanus avcisinin bizim burdaki ici gecmis levreklerden daha agresif olmasi olabilir :) bizde en ufak ses ve ışıktan sonra levrek alamiyoruz.. kac kez tanik oldum beni goren levregin sahtenin ucundan dondugune..

Oltanın

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Balik populasyonunun fazla olmasi ve okyanus avcisinin bizim burdaki ici gecmis levreklerden daha agresif olmasi olabilir :) bizde en ufak ses ve ışıktan sonra levrek alamiyoruz.. kac kez tanik oldum beni goren levregin sahtenin ucundan dondugune..

Sen yine onada şükür et biz boğazda levreğin yüzünü görmeyeli yıllar oluyor :) boğazda levrek çıktı denilse durum aşağıdaki gibi olur :)

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Sen yine onada şükür et biz boğazda levreğin yüzünü görmeyeli yıllar oluyor :) boğazda levrek çıktı denilse durum aşağıdaki gibi olur :)

Bizde de levrek aldiktan sonra meralarda bir hareketlenme oluyor.. hele disli basladi dedin mi oo atacak yer kalmiyor.. durum asagidaki gibi oluyor limanda :) BD33EB52-7AE5-4681-8F31-6341BAAAE0EA.jpeg