Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Humminbird 571 HD DI BALIK BULUCU

semih

Yeni Üye
Adı
semih ayvaz
Yurt dışından getirtme ihtimalin varsa Lowrance Elit 7x HDİ model iyi bir seçenek Türkiye fiyatı 4000 liranın üzerinde ancak ABD fiyatı 800 Dolar, biz cihazı halen çözmeye uğraşıyoruz, kullanım klavuzu türkçe bulunuyor, madem 1000 liranın üzerinde bir bütçen var Atari gibi Hummunbird cihazlar yerine yeni model combi bir cihaz daha kullanışlı olabilir, üstelik 5 sene de model yenileme sorunun olmaz, selamlar,

ballifatih

Yeni Üye
Tsk ama ben bunu aldım pekı benım işime yaramaz mı

ksc

Üye
Adı
tuncay
Cihaz hayırlı olsun..down image özellikli bi alet 100 metre derinliklere kadar kayaları görürsün sideimage özelliği olsaydı daha rahat tespit ederdin kayaları istavritleri cok rahat görürsün renkli ekran tercih etseydin keske

Aldirmaz

Aktif Üye
Adı
Can Aldırmaz
Yurt dışından getirtme ihtimalin varsa Lowrance Elit 7x HDİ model iyi bir seçenek Türkiye fiyatı 4000 liranın üzerinde ancak ABD fiyatı 800 Dolar, biz cihazı halen çözmeye uğraşıyoruz, kullanım klavuzu türkçe bulunuyor, madem 1000 liranın üzerinde bir bütçen var Atari gibi Hummunbird cihazlar yerine yeni model combi bir cihaz daha kullanışlı olabilir, üstelik 5 sene de model yenileme sorunun olmaz, selamlar,

Merhabalar Amerika'da satılan Lowrance cihazlar malesef Türkiye'de kısıtlı çalışıyor.
Harita açmıyor metrik sistem de derinlik, hız ,sıcaklık tüm verleri Amerikan sistemine göre sabitliyor derinlik feet sıcaklık fahr. tan değişmiyor.

Amerika'da müşteri temsilcisinden gelen yanıt aşağıdadır. Bilginiz olsun.

Hi Can,

HDS units purchased in USA are geofenced to that region. More information regarding this can be found here:

http://www.lowrance.com/Global/Lowrance/Documents/Support/Restricted-Use-of-Americas-Units.pdf

Best regards,

Matthew

Navico Technical Support - EMEA

Sent from my iPad using Tapatalk

semih

Yeni Üye
Adı
semih ayvaz
Sanmıyorum bizim alet mükemmel calisiyor.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aldirmaz

Aktif Üye
Adı
Can Aldırmaz
Cihazın çalışması düzgün her fonksiyonu normal olur fakat. Adamlar sitelerinde yayınlamışlar ABD den alınan cihazlarda bunları yaşarsınız diye

Sent from my iPad using Tapatalk

zayta

Üye
Adı
selman
Kan Grubu
O Rh Pozitif
ben de 386 cı var ,ama balık nasıl anlaşılır hala öğrenemedim,tekneye gittiğimde görüntüleri burada paylaşsam yardım eden olur inşaallah :rolleyes: