Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Iki Makine Arasında Kaldım

conquestime

Aktif Üye
Adı
Fatih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Selamunaleyküm.Spin avcılığına ilk adımı attım olta kamışı aldım. Sıra makinede, Okuma Aria-40 ve Shimano Ax 4000 Fb arasında kaldım. Oscar 2.40m xxtra olta kamış mevcut . Max. 100tl para verebileceğim makine tavsiyelerinizi beklerim. İnşallah konu doğru yere açmışımdır.kolay gelsin

karacicek

Daimi Üye
Adı
Fatih Karaçiçek
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ben , arasında kaldığınız iki makine hakkında pek bilgim yok.
Kullanmışlığım olmadığından , şu ya da bu demem pek doğru olmaz.

Bahsettiğiniz iki makinenin yakalaşık 95.TL - 120.TL aralığında fiyatları var.

Ben olsam , biraz daha bütçe ayırarak , Okuma Ceymar FD CXT-25 gibi bir makine almayı tercih ederdim. Kullanıcı memnuniyeti fazla olan bir ürün. Pek şikayet eden duymadım.
Ayrıca , Sıcak ikinci el Fırsatlar bölümünde de takip edilebilir. Ben , Ceymar -25' in - Ceymar 40' ın 100.TL - 150.TL civarları ( yanlış da hatırlıyor olabilirim ) satıldığını hatırlıyorum.

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ceymar cok yerinde bir karar olur, hatta o bolge icin 40lik bile dusunebilirsiniz..

conquestime

Aktif Üye
Adı
Fatih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Yorumlarınız için teşekkürler. 2. El olaylarına pek gönlüm isinmiyor. 2.el Ceymar benim butcemin daha dogrusu makineye verebileceğim fiyatın çok üstünde. Konuyu görüp düşüncelerini paylaşacak arkadaşlar olacaktır inşallah :)

Sudakpesinde

Yeni Üye
Adı
Saban edirne
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ceymar bende duydum ve tavsiye edilen makine ama ben bu hafta kaptan matka Ferrari 20lik aldım ve 2kglik sudak cekerken bana mısın demedi bı bak derim fiyatida 120tl.

conquestime

Aktif Üye
Adı
Fatih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Captain ferrari 20 malzeme kalitesi nasıl? Ses yapma durumu nasıl? 2-3 hafta içinde insallah bir makine alacağım. Araştırmaya devam ediyorum. Bakalım başka tavsiyeler olacak mı?

conquestime

Aktif Üye
Adı
Fatih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
D.A.M Quick Camaro 640Fd spin için uygun mu ağırlığı? fiyatı ve taksitlendirme olayı hoşuma gitti. Birde D.A.M. diyince kaliteliymis gibi geldi bana . Kullanan olmuştur inşallah :)