Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ikinci El Bölümünde Kategori Açılması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

marooned

Üye
Adı
Ulaş G
Admin arkadaşlar bu ikinci el bölümünü gezmek güzel oluyor bir nevide gelen bir çok kişi güncel konulara bakmak ve ikinci el bölümünü gezmek için geliyor... Bana göre ve eminimki diger arkadaşlara görede eski sistem alt alta daha iyidi... Bu yeni sistem iyi degil oda içinde odalar var başka bir şey için tekrar farklı odaların içinde odaya bakmak lağzım... Eskiden baştan tık tık bakılıyordu daha iyidi... Takip edemeyen bulamayan arkadaşlaraysa zaten başlıkta ne ürün satıldıgı yazıyor başlıgı okumak yeterli diye düşünüyorum.. Bu yeni sistem iyi degil
Şöyle bir durum var: bu bölümün amacı aradığın spesifik bir şeyi bulabilmek. Yani ikinci el bölümü aslında gezme amaçlı kullanılmasına rağmen aslen gezme amaçlı değil. Bu yeni haliyle neye ihtiyacım varsa direkt olarak gidip bulabiliyorum, sayfa sayfa başlık aramam gerekmiyor.

Ha şu olabilirdi: Kategoriler Kamış, makine vs şeklinde değil de spin, surf vs şeklinde ayrılabilirdi. O zaman sanki "gezmek" de daha eğlenceli olurdu :)

Son düzenleme:

Ercüment

Daimi Üye
Adı
Ercüment
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Admin arkadaşlar bu ikinci el bölümünü gezmek güzel oluyor bir nevide gelen bir çok kişi güncel konulara bakmak ve ikinci el bölümünü gezmek için geliyor... Bana göre ve eminimki diger arkadaşlara görede eski sistem alt alta daha iyidi... Bu yeni sistem iyi degil oda içinde odalar var başka bir şey için tekrar farklı odaların içinde odaya bakmak lağzım... Eskiden baştan tık tık bakılıyordu daha iyidi... Takip edemeyen bulamayan arkadaşlaraysa zaten başlıkta ne ürün satıldıgı yazıyor başlıgı okumak yeterli diye düşünüyorum.. Bu yeni sistem iyi degil
Matruşka bebek'ler aklıma geldi!:D

Yoklar yoklar

Aktif Üye
Adı
Onur
Şöyle bir durum var: bu bölümün amacı aradığın spesifik bir şeyi bulabilmek. Yani ikinci el bölümü aslında gezme amaçlı kullanılmasına rağmen aslen gezme amaçlı değil. Bu yeni haliyle neye ihtiyacım varsa direkt olarak gidip bulabiliyorum, sayfa sayfa başlık aramam gerekmiyor.

Ha şu olabilirdi: Kategoriler Kamış, makine vs şeklinde değil de spin, surf vs şeklinde ayrılabilirdi. O zaman sanki "gezmek" de daha eğlenceli olurdu :)
Bana göre eskisi daha iyi her konuya bakıyordum bir çok kişide öyle seninde dedigin gibi gezmek amaçlı geliyor insanlar dikkatini çeken bir şey olursa alıyorlar.. Sayfa sayfa başlık araman gerekmiyor ki ara kısmında direk istedigin ürünü yazdıgında her konu karşına geliyor ne yazılmışsa... Ama ki alacagın ürün net bir şey degilse... aynı şekilde bizim gibi bakınıyorsun genel olarak oda sana farklı bilgiler ve görüşlerde sağlıyor

Erdembye

Aktif Üye
Hiç beğenmedim. Bir an önce eski haline dönmeli. Spesifik bir şey araysnlar için arama kısmında ikinci el ilanlarda ne isterse arayabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...