Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ikinci El Bölümünde Kategori Açılması

Konu, 'Öneri ve Şikayetleriniz' kısmında serhat39 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. marooned

marooned Üye

Şöyle bir durum var: bu bölümün amacı aradığın spesifik bir şeyi bulabilmek. Yani ikinci el bölümü aslında gezme amaçlı kullanılmasına rağmen aslen gezme amaçlı değil. Bu yeni haliyle neye ihtiyacım varsa direkt olarak gidip bulabiliyorum, sayfa sayfa başlık aramam gerekmiyor.

Ha şu olabilirdi: Kategoriler Kamış, makine vs şeklinde değil de spin, surf vs şeklinde ayrılabilirdi. O zaman sanki "gezmek" de daha eğlenceli olurdu :)

Son düzenleme: 11 Nisan 2018
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Ercüment

Ercüment Daimi Üye

Matruşka bebek'ler aklıma geldi!:D

4. Yoklar yoklar

Yoklar yoklar Aktif Üye

aslında onu yazacaktım adı bir türlü aklıma gelmedi... Matruşka bebek gibi sürekli bişi cıkıyor :)

5. Yoklar yoklar

Yoklar yoklar Aktif Üye

Bana göre eskisi daha iyi her konuya bakıyordum bir çok kişide öyle seninde dedigin gibi gezmek amaçlı geliyor insanlar dikkatini çeken bir şey olursa alıyorlar.. Sayfa sayfa başlık araman gerekmiyor ki ara kısmında direk istedigin ürünü yazdıgında her konu karşına geliyor ne yazılmışsa... Ama ki alacagın ürün net bir şey degilse... aynı şekilde bizim gibi bakınıyorsun genel olarak oda sana farklı bilgiler ve görüşlerde sağlıyor

6. Erdembye

Erdembye Aktif Üye

Hiç beğenmedim. Bir an önce eski haline dönmeli. Spesifik bir şey araysnlar için arama kısmında ikinci el ilanlarda ne isterse arayabilir.

Yoklar yoklar bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş