Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İl Hıfzıssıhha Duyuruları

_Ramazan_

Daimi Üye
Adı
Ramazan DEMİR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bugün ben de Ankara Tarım İl Müdürlüğü, Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğünü aradım. Mesire alanı hariç avın serbest olduğunu söyledi. Kolluk yasak diyor deyince de yukarıda gönderdiğim 2020/11 Sayılı Kurul kararını telefona indirip göstermemi istedi.
İşini birileri doğru yaparken, birileri de yanlış yapıyor. Yasak diye duydu mu tamam, bütün iş bitiyor... Bir zahmet bir oku? Ne yasak? Nerede yasak? Ne zaman yasak?
Tek kişiyle zor ama balıkçılık forum, dernek, federasyon v.b. tarafından ilgili birimlere yazılı başvuru, bilgi edinme v.b. bir şeyler yapılmadıkça bu iş kişilerin keyfi tutumunda devam eder...
evet ustam olay tamda bu devletin kurumu bana izah edecek ki bende ona göre uyayım yoksa iş çığırından çıkar

ErdenEren

Üye
Adı
Erden
Bugün ben de Ankara Tarım İl Müdürlüğü, Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğünü aradım. Mesire alanı hariç avın serbest olduğunu söyledi. Kolluk yasak diyor deyince de yukarıda gönderdiğim 2020/11 Sayılı Kurul kararını telefona indirip göstermemi istedi.
İşini birileri doğru yaparken, birileri de yanlış yapıyor. Yasak diye duydu mu tamam, bütün iş bitiyor... Bir zahmet bir oku? Ne yasak? Nerede yasak? Ne zaman yasak?
Tek kişiyle zor ama balıkçılık forum, dernek, federasyon v.b. tarafından ilgili birimlere yazılı başvuru, bilgi edinme v.b. bir şeyler yapılmadıkça bu iş kişilerin keyfi tutumunda devam eder...
Bizde İstanbul şubesi zahmet edip telefonlarını bile açmıyor.
Ayrıca haklısın, şu anda topluca bir hamle yapılmadığı sürece zor gözüküyor yasakların kaldırılması yahut kısıtlamaların belli çerçevede gevşetilmesi.

BALİGAGİDENADAM

Yeni Üye
Adı
Kadir keys
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Çok haklısın ama 250 km gidip huzursuz av yapcam malesef ki dediğin evrakları gostersemde cezayı yazıp mahkemeye ver diyecek çok kişi var zamanında iki mahkeme oldu sonuç olarak çok ugrasiliyor bekliycem artık işi bilmezler e yetki verildikce bilmeden ceza yemeye devam edicez ...

Simsek89

Yeni Üye
Adı
Ahmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Dostum bende güvercinlik Milas tarafına 28 Mayıs'ta gitmeyi planlıyordum ama hala yasak devam ediyor sanırım kıyıdan av için bı bilgi alırsan haber edermisin bu arada çoğu yerde avlaniyolar yasak ama şikayet harici ceza kesilmiyor Muş diye duydum ama kesin bilgi degil
Evet şikayet yoksa ceza kesilmiyor. Birebir yaşadım

yk71

Aktif Üye
Adı
Yüksel
Yasak durumunu ben Ankara için yazdım. Herkesin bulunduğu ilin durumunu sorgulaması( İl Umumi Hifzıssıhha Kurulu Kararı) Tarım İl Müdürlüğünden bilgi alması ve buna göre hareket etmesi lazım. Kurul kararına uygun bir şekilde av yapılır ve buna rağmen ceza yazılırsa itiraz ederiz. Ben uğraşamam diyenler de tabii biraz daha bekleyecek. Rast gelsin.