Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İl Hıfzıssıhha Duyuruları

_Ramazan_

Daimi Üye
Adı
Ramazan DEMİR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Hobidaşlar selamlar öncelikle kadir geceniz hemde 19 mayıs kutlarım :)
avlak bölgem hem didim hemde milas sınırlarını kapsıyor önce kaymakamlıkların il hıfzıssıhha duyurularını inceledim hem aydın hem muğla büyükşehir ve milas didim dahil sonra tarım müdürlükleri sonra sahil güvenlik komutanlığı vs konu ile alakadar olabilecek tüm yetkili birimler ama balık avı yasağı ile ilgili birşey bulamadım sonra kaymakamlıklara tweet attım ona da dönüş yok tekne ile çıkıyorlar onu görüyorum bu işin usulü nedir yanlış yapmamak adına öğreneyim dedim bir cevap bulamadım sizce ne yapmalı

hamdialev

Daimi Üye
Adı
Hamdi ALEV
Kan Grubu
O Rh Negatif
Yarın mesai saatleri içinde telefon etmek garanti olabilir.

_Ramazan_

Daimi Üye
Adı
Ramazan DEMİR
Kan Grubu
B Rh Pozitif

yk71

Aktif Üye
Adı
Yüksel
27.03. 2020 Tarih ve 2020/11 Sayılı Ankara İli Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararı. Başka bir çok karar daha var. Ben Ankara'da balık avına yönelik bu karari buldum. Bunun gibi örneklerin başka iller içinde olması gerek. Bugün Ankara Tarım İl Müdürlüğünü aradım. Ama burada sokağa çıkma yasağı olduğu için( herhalde kapalı olduğu için) telefonu açmadılar. Yarın bir daha arayacağım. Ve yasağın kapsamını, varsa değişiklik v.b. Karar Tarih ve Karar Sayısını isteyeceğim. Siz de Tarım İl Müdürlüğü veya İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunu arayıp yasakla ilgili kurul Karar Tarih ve Sayısıni isteyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

BALİGAGİDENADAM

Yeni Üye
Adı
Kadir keys
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Hobidaşlar selamlar öncelikle kadir geceniz hemde 19 mayıs kutlarım :)
avlak bölgem hem didim hemde milas sınırlarını kapsıyor önce kaymakamlıkların il hıfzıssıhha duyurularını inceledim hem aydın hem muğla büyükşehir ve milas didim dahil sonra tarım müdürlükleri sonra sahil güvenlik komutanlığı vs konu ile alakadar olabilecek tüm yetkili birimler ama balık avı yasağı ile ilgili birşey bulamadım sonra kaymakamlıklara tweet attım ona da dönüş yok tekne ile çıkıyorlar onu görüyorum bu işin usulü nedir yanlış yapmamak adına öğreneyim dedim bir cevap bulamadım sizce ne yapmalı

BALİGAGİDENADAM

Yeni Üye
Adı
Kadir keys
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Dostum bende güvercinlik Milas tarafına 28 Mayıs'ta gitmeyi planlıyordum ama hala yasak devam ediyor sanırım kıyıdan av için bı bilgi alırsan haber edermisin bu arada çoğu yerde avlaniyolar yasak ama şikayet harici ceza kesilmiyor Muş diye duydum ama kesin bilgi degil

_Ramazan_

Daimi Üye
Adı
Ramazan DEMİR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Marmaris Sahil guvenligi aradım kıyıdan yasak dediler tarım ise bizde yasak yok dedi
tam bir karmaşa var abi şuan burda ne milas kaymakamlığı nede güllük liman başkanlığı bilgi veriyor tarım biz ilgilenmiyoruz diyor tweet attım onada dönüş yok didim ve kuşadası için ne güzel geri dönüş oldu yasak gardaş dediler milas tarafı tam bir kaos jandarma yüzbaşı abimiz var ona sordum spinci tekneleri takip et ramazan bizede bilgi gelmedi diyor öyle bir mevzu var gidfersemde bu konuyu anlatacagım bak yazdım bilgi yok diyecegim yalvardım resmen öğrenmek için daha ne yapayım

BALİGAGİDENADAM

Yeni Üye
Adı
Kadir keys
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Zaten bana sahil güvenlik geçiştirir gibi cevap verdi hani filmler de vardır ya yassahh kardeşim yasssah diye öyle yasak olduğunu öğrendim

yk71

Aktif Üye
Adı
Yüksel
Marmaris Sahil guvenligi aradım kıyıdan yasak dediler tarım ise bizde yasak yok dedi
Bugün ben de Ankara Tarım İl Müdürlüğü, Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğünü aradım. Mesire alanı hariç avın serbest olduğunu söyledi. Kolluk yasak diyor deyince de yukarıda gönderdiğim 2020/11 Sayılı Kurul kararını telefona indirip göstermemi istedi.
İşini birileri doğru yaparken, birileri de yanlış yapıyor. Yasak diye duydu mu tamam, bütün iş bitiyor... Bir zahmet bir oku? Ne yasak? Nerede yasak? Ne zaman yasak?
Tek kişiyle zor ama balıkçılık forum, dernek, federasyon v.b. tarafından ilgili birimlere yazılı başvuru, bilgi edinme v.b. bir şeyler yapılmadıkça bu iş kişilerin keyfi tutumunda devam eder...

Son düzenleme: