Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İlanlarda ayırımcılık yapılıyor

efe35

Aktif Üye
Adı
Müslüm D.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İlanlarım siliniyor yayınlanmıyor. Sebep olarakta sadece forumun al sat bölümünü kullandığım gösteriliyor.ben elimden geldiğince dahil olabilceğim konularada katılmaya çalışıyorum.Size şu an aktif ilanlardan şeçeyim isterseniz sadece al sat bölümünü kullanlar var ve ilanları onaylanmış. Neyse onuda geçelim ticaret maksatlı ilanlar da onaylanmıyormus.aktif ilanlara baktığımda ticaret maksatlı ilanlarda çok var onaylanmıs ve şu an aktif.Bu forumda adam kayırıyosunuz bunun bana göre başka bi açıklaması yok. Kaç kişi toplu ip, misina ilanı vermiş onaylanmış. Evet al sat yapıyorum.ilana koyduğum ipler piyasasının yarı fiyatı neredeyse insanlar neden faydalanmasın.Ticaret maksatlı ilanlar yayınlanmıyosada adam ayırmayın lütfen. Herkeze Rastgelsin

efe35

Aktif Üye
Adı
Müslüm D.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Örnek çok üşenmedim baktım ben ilanlara.ilan sayfasına 5 dk göz atmanız yeterli. Ayrıca ben kimsenin ilanı kaldırılsın istemem ayrımcılık yapılmasın istiyorum sadece.eğer bi kural varsa herkeze uygulansın yada uygulanmasın.

efe35

Aktif Üye
Adı
Müslüm D.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Benim ilanım siliniyor bi altında adetli satılan malzeme var (sizin ticari dediğiniz türden) o ilan gözden mi kaçıyor. Kusura bakmayın ama inandırıcı deil.Bu ayrımcılıktır adam kayırmaktır.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Sizinle onların ne farkı var ki ayırt edilsin. Gözden kaçmış olabilir. Yönetici arkadaşlarımız da işlerinden vakit buldukça bakabiliyor. Onları Tanısanız zaten üzülürsünüz böyle bir ithamda bulunduğunuz için.

efe35

Aktif Üye
Adı
Müslüm D.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bende onu soruyorum işte farkımız ne ki ayırt ediliyor?