Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ilk eşkina avım

coffee

Yeni Üye
Adı
ORHAN KOCATÜRK ZEYTINBURNU/İSTANBUL
selam arkadaşlar bıraz geç oldu ama ne yapalım işlerden vakıt bulamadık cumartesı sabah erken den bogazın yolunu tuttuk mehmet abıyle beraber nıyetımız eşkına kalender ordu evının oraya vardık malzemevılerden bılgı aldık bıze çepcenız varmı dedı bızde yok dedık burda yem bulamazsınız önce kepceyle teke çıkartıp öyle yakalarsınız dedıler yuksek yer oldugundan kepceyle yukarı alırsınız yoksa işiniz bıraz zor bızde ne yapalım çaparıye takılırız sardalyadan başka bırşey yok tabı neyse mehmet abı akşam benım takıldıgım bır avlak var olmadı oraya gıderız iyi dedım hemen kurt ayarladık dogru avlaga bırazda orda vakıt geçırdık takımları hazırladık tabı bende heycan var tabi çıkarmı çıkmazı derken oltaları attık denıze tabı beklıyoruz bırı geldı neye takılıyorsunuz bızde dedık eşkına ama dedı öyle olmaz kamış elınızde olucak sureklı hareket ettırıceksınız yoksa yakalamanız zor bızde iyi dedık aldım oltayı elıme ufakatan oynamaya başladım sankı adam kısmetımızı getırdı sankı olta bırden bır asıldı bende bune ya dedım aptallaştım elımayagım bırbırıne dolandı bır yandan çekı yorum tabı bu su üzerıne çıkınca mehmet abı aman dıkkat et kaçırmıyalım artık kısmet kaçarsa ne yapalım. demekkı kepce şart zor bela kıyıya cıkara bıldık herkese rasgelel

Ekli dosyalar

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler
Çok güzel bir Eşkina yakalamışsınız

coffee

Yeni Üye
Adı
hepınıze teşekkurler. inşallah kısmet hamdı bey

löngöz

Daimi Üye
Adı
BÜLENT GÜNER
Kan Grubu
O Rh Pozitif
tebrikler ,,artık devamı gelmeli.....

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
Tebrikler güzel eşkina yakalamışsınız.
Biz daha siftah yapamadık,gittiğimizde yok ya :)

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikkler Çok güzel bir balık devamına inşallah,birde sormak istediğim bu avda kulanılan takım dipmi, şamandıramı ?vereceğiniz bilgiler için teşekkürler.:)

whitefoxss

Aktif Üye
Adı
T.KIRTMAN
Çok güzel bir işkine yakalamışsınız,bereketli olsun.Bu arada eşkine avının tadını alan hep bu balığın peşinde dolaşır.Yazık zehiri almışlar artık:D:D

coffee

Yeni Üye
Adı
hepınıze teşekkurler