Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İlk mırmırım : Mudanya

Adı
Selçuk KALEŞ
Önceki akşam yemekten sonra oğlum ve eşimle çay içmeye inmiştik sahile, günün bunaltıcı sıcağını darmadağın eden poyraz başlamıştı. Meşhurdur Mudanya'nın poyrazı. Amcalardan biri boru kurdu ile mırmır arıyordu ki ispendekmiş kısmeti. Çay bahçesinde oturduğumuz yerden yaklaşık 2 saat izledik amcayı ve eşimle birlikte biz neden burdan atmıyoruz ki, ilk fırsatta boru kurdu alıp birde burada arayalım kısmetimizi

İş çıkışı doğru boru kurdu almaya gittim gitmeye de 3 günlük kurt var memnun kalmazsın cevabıyla karşılaştım. Hal böyle olunca yemekten önce bir miktar teke topladım. Yemeği yer yemez indik çay bahçelerine, hazırladık oltalarımızı ve attık denize.
Oğlumun tek isteği, fotoğrafta elinde tuttuğu, ışıldaklı havaya fırlatılan ve dönerek aşağı inen oyuncaktı. Eşim oltaların başında beklerken biz gidip aldık oyuncağı ve başladık havaya fırlatmaya. Oyuncak hoşumuza gitmişti.

Eşimin seslenmesiyle oyuncağı bırakıp oğlumla başladık koşturmaya ve fotoğrafta görülen ilk mırmırımızı sudan çıkarmayı başarabildik sonunda. Tekrar yemleyip atsak da oltalarımızı ikinci,üçüncü bir balık yakalayacağıma dair kalbimden hiç birşey geçmemişti. Geçemezdi de çünkü ben av boyunca tuttuğumuz balığın heyecanında,keyfindeydim..

Tüm arkadaşlarıma; gönlünüze göre avlar yaşamayı diliyorum. Sağlıcakla kalın..

Ekli dosyalar

Murat BİLGE

Daimi Üye
Adı
Murat BİLGE
Ellerine sağlık, paylaşımın için teşekkürler.
Mutluluk bu olsa gerek;
Eşin, çocuğun ve denizdede oltan..
Birde bunların üstüne güzelde bir mırmır gelirse, değmeyin keyfe.
Devamını dilerim.

enis59

Daimi Üye
Adı
Enis
tebrikler güzel bir mırmır

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Selçuk,
Ailece harika bir akşam geçirmişsiniz

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
balık harika, ortam şahane daha ne olsun. elinize sağlık, afiyet olsun.

C.POLAT

Daimi Üye
Adı
Cem POLAT
Çok güzel bir akşam ve çok güzel bir mırmır,tebrik ederim.:)

meço

Yeni Üye
Adı
SABRİ US
selçuk süper olmuş...en kısa mırmır avına başlıyorum...