Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ilk Shore Jig Denemem

scarabeus

Üye
Adı
oğuz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba dostlar,

Geç te olsa shore jig avı, yol güncesi ve aksiyonlar içeren videomu sizlerle paylaşmak istedim. Geçtiğimiz kış ayı iki arkadaşımla beraber istanbuldan yola koyulduk ve iki gün süren mücadelemiz sonunda bir torik kandırmayı becerebildik. İyi seyirler :)

Ekli dosyalar

Mektupla

Daimi Üye
Merhaba dostlar,

Geç te olsa shore jig avı, yol güncesi ve aksiyonlar içeren videomu sizlerle paylaşmak istedim. Geçtiğimiz kış ayı iki arkadaşımla beraber istanbuldan yola koyulduk ve iki gün süren mücadelemiz sonunda bir torik kandırmayı becerebildik. İyi seyirler :)

Maaşallah...

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Oğuz
Ekipce güzel bir av günü yaşamışsınız.
Video da çok güzel olmuş.

ibrahim1903

Aktif Üye
Adı
ibrahim
Kan Grubu
B Rh Negatif
tebrikler abi güzel balık güzel video. sarozda birkaç kere denedim ama tek vuruş almıştım onu da kaçırmıştım. birkaç sorum olacak. leader kullanıyor musun? hangi saatler daha verimli oluyor?

Lovless

Aktif Üye
Adı
GökaLp
Kan Grubu
O Rh Pozitif
tebrik ederim güzel bir organizasyon olmuş, video çekimler ve müzik gayet başarılı ;)

mardek

Aktif Üye
Adı
ali sür
Merhaba dostlar,

Tebrikler...
Harika bir mera...
Yanlış anlamazsanız minik bir eleştiri getireceğim, videoda arka fonda müzik duymaktansa dalga sesini, sevinç çığlıklarını, kalama sesini duymayı yani o ortamı hissetmeyi tercih ederim ;)

scarabeus

Üye
Adı
oğuz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
tebrikler abi güzel balık güzel video. sarozda birkaç kere denedim ama tek vuruş almıştım onu da kaçırmıştım. birkaç sorum olacak. leader kullanıyor musun? hangi saatler daha verimli oluyor?
Merhaba,
Evet leader kullanıyorum. 0.19mm power pro 8slick ipe, shimano ocea leader 50lb leader kullandım. Saat konusunda sabahın erken saatleri daha verimli olduyor ancak öğleden sonra 15:00 sıraları kandırmayı başardık.

scarabeus

Üye
Adı
oğuz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler...
Harika bir mera...
Yanlış anlamazsanız minik bir eleştiri getireceğim, videoda arka fonda müzik duymaktansa dalga sesini, sevinç çığlıklarını, kalama sesini duymayı yani o ortamı hissetmeyi tercih ederim ;)
Haklısınız. Video kurguda çok iyi değilim birdaha ki videolarda ses düzeyleri ile oynayarak fon müziğini geri plana alacağım ve av anına ait sesler ön planda kalacak .