Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ima Sahte

Whistle

Aktif Üye
Adı
Oktay
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Lrf için İma pugachev's cobra 60mm 6gr kunlanıcıların yorumunu alabilirmiyim
Erim mesafesi iyimidir images (3).jpeg

ince.seyyit

Aktif Üye
Adı
Seyyit İnce
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Boyuna göre erimi iyi , renk olarak da zaten avcılığı konusunda kendisini ispatlamış bir renk bu resimde paylaştığın. Şimdi gelelim aksiyona eğer bu sahteyi 14-42 ya da 10-35 gibi bir kamışla kullanmayı planlıyorsan pek yüzdürülebildiğini söyleyemem biraz sert kalıyorlar bu ağırlık için ama 3-16 & 5-20 & 1-15 gr gibi atar aralığındaki kamışlarla gayet keyifli avlar yapabileceğin bir sahte. Tüm bu yazdıklarıma istinaden ben alır mıyım dersen almam bunun muadili olabilecek seahorse 75 mm sahte gayet başarılı ve 1/3 fiyatına bulunabiliyor. Eğer aldıysanız hayırlı olsun almadıysanız dediğim sahtenin aynı rengini araştırın derim.

empatiq

Üye
Adı
Cem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Boyuna göre erimi iyi , renk olarak da zaten avcılığı konusunda kendisini ispatlamış bir renk bu resimde paylaştığın. Şimdi gelelim aksiyona eğer bu sahteyi 14-42 ya da 10-35 gibi bir kamışla kullanmayı planlıyorsan pek yüzdürülebildiğini söyleyemem biraz sert kalıyorlar bu ağırlık için ama 3-16 & 5-20 & 1-15 gr gibi atar aralığındaki kamışlarla gayet keyifli avlar yapabileceğin bir sahte. Tüm bu yazdıklarıma istinaden ben alır mıyım dersen almam bunun muadili olabilecek seahorse 75 mm sahte gayet başarılı ve 1/3 fiyatına bulunabiliyor. Eğer aldıysanız hayırlı olsun almadıysanız dediğim sahtenin aynı rengini araştırın derim.
Bende olsam seahorse tercih ederdim sirf fiyatindan ötürü :) 38 TL

Ekli dosyalar

Convergence zone

Aktif Üye
Adı
Serkan Acar
Evet güzel bir sahte. Fakat bence fiyatı yüksek. Balık alıp gidince arkasından insan üzülüyor:(

ajinggame

Aktif Üye
Adı
Emrah turan
Merhaba, ben hali hazırda kullanıyorum, 3-21 atar aralığında kamış ile, erim ve aksiyonu başarılı, ama yine de tercihim sea horse olurdu. Sadece fiyat bakımından.

Okurtman

Üye
Adı
Özdemir K.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu renk ve desen su üstü yaklaşık aynı boyut ve şekillerde en az 5-6 marka üretmekte, sadece benim aklıma gelen seahorse ex fortuna ve japanese'in snake'i. Öyle çok komplike olmayan, oynarlı bilyeleri olan sahtelerde değil bunlar kayda değer aksiyon ve erim farkı göstermiyorlar veya en azından ben farketmedim. Sadece seahorse'un iğneleri küçük ve kalitesizdi onlarıda değiştirince sorun kalmadı.

Arkadaşlarla aynı fikirdeyim gereksizce fiyatı fahiş yüksek, ne kadar kaliteli olursa olsun bir sahte muadili sayılacak bir ürün 30-40 liraya satılırken 5 kat daha pahalı olmamalı.

Japanese snake'i 2 ay önce 30 liraya aldım. Şu anda 35-38 tl.

Whistle

Aktif Üye
Adı
Oktay
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hediye etti bir arkadaş lrfde kunlanırım artık