Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İnce Çizgi Shimano Spin Günleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Bülent ağabey,

Gerçekten tam bir Shimano maduru olmuşsun, bu nedir böyle yahu :p

Ağabey sen gel de yanında hiçbir şey getirme, yeter ki, aramızda ol

Shimano yoğun kullanıp maduru olmayan yoktur sanırım. Ama yine aynı markaya devam ediyorum.
2 ay içinde yedek parça sorunu çözülecekmiş. Bence bu 2 ay, 20 sene olabilir.

mrtsezal

Daimi Üye
Adı
murat sezal
hamdi valla muhabbetınızı özledim...en yakın zamanda ordayım...gelmişken 1*

2 orkınosta tutarım geçenki marlıyn kesmedı :):) görüşmek üzere

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
Shimano yoğun kullanıp maduru olmayan yoktur sanırım. Ama yine aynı markaya devam ediyorum.
2 ay içinde yedek parça sorunu çözülecekmiş. Bence bu 2 ay, 20 sene olabilir.
Shimano kullanimindan magdur olunuyorsa digerlerinin vay haline Bulent agabey :)

Yedek parca konusunda yorumumu tamire verdigim kamis ve makina icin gelecek cevaba gore yapacagim ama yine Shimano demeden gecemeyecegim Bulent agabey ;)

www.baliksevdam.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

menopiko

Aktif Üye
Adı
İbrahim GÜÇLÜ
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Turgay abiye selamlar, umarım güzel bir etkinlik olur.

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Aksam üstüne kalırsanız lüfer alma şansınız var :)

fenerli

Aktif Üye
Adı
Cüneyt yetgin
Böyle bir öğreti ve sohbet kaçırılmaz bende orada olacağım.

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Shimano kullanimindan magdur olunuyorsa digerlerinin vay haline Bulent agabey :)

Yedek parca konusunda yorumumu tamire verdigim kamis ve makina icin gelecek cevaba gore yapacagim ama yine Shimano demeden gecemeyecegim Bulent agabey ;)

Balık Avı Amatör ve Sportif Balık Avcılarının Buluşma Noktası BalikSevdam.Com

Vazgeçmemek konusunda ben de aynı durumdayım, yukarıda da yazdım, iki hafta önce yine bir makina aldım, markasını biliyorsun. İnanıyorum ve biliyorum ki sorunu en az olan markalardan. Her ürününün mutlaka bir ömrü var. Bazen de kaza ile ya da üretimden gelen bir hata ile kısa sürede işe yaramaz duruma geldiğinde üreticinin ürününün arkasında olması gerek.
Ben garanti istemiyorum parası ile yaptıracağım. Ama nerede bu Shimano, işi çok ürettiği malın sorunu ile ilgilenecek zamanı yok. Olmaz böyle şey. Aslında şikayet ve ardından da boykot etmeliyiz.

Ben katılamıyorum kıskançlıktan, bu arada bu güzel konunun içine ettim. Özür dilerim.

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Vazgeçmemek konusunda ben de aynı durumdayım, yukarıda da yazdım, iki hafta önce yine bir makina aldım, markasını biliyorsun. İnanıyorum ve biliyorum ki sorunu en az olan markalardan. Her ürününün mutlaka bir ömrü var. Bazen de kaza ile ya da üretimden gelen bir hata ile kısa sürede işe yaramaz duruma geldiğinde üreticinin ürününün arkasında olması gerek.
Ben garanti istemiyorum parası ile yaptıracağım. Ama nerede bu Shimano, işi çok ürettiği malın sorunu ile ilgilenecek zamanı yok. Olmaz böyle şey. Aslında şikayet ve ardından da boykot etmeliyiz.

Ben katılamıyorum kıskançlıktan, bu arada bu güzel konunun içine ettim. Özür dilerim.
boykot etmeyelim bülent abi :) dövelim buradakileri :) turgay abiyi mehmet ali abi yi ramazan abiyi :) hepsini dövelim :) hemde sırtı yorgansız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...