Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İnce Çizgi Spin Günleri (At-Çek Tekniği ile Balık avı) Gerçekleşti

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Merhaba Balık Sevdam Ailesi,

Balık avcılığında sürekli farklı bir şeyler duyarız ve kafamız ürün alırken, kullanırken ve av yaparken karışır ve acaba doğrusu hangisidir diye düşünürüz.

Bir tane teknik ve malzeme olmadığı için bunları forumda okuyarak yada tanıştığımız av arkadaşları ile balığa çıkarak doğruyu bulmak için çaba gösteririz.

Bu bağlamda Amatör balıkçılara bir fayda sağlamak adına, İnce Çizgi Amatör Balıkçılık Mağazasında seminer ve uygulama şeklinde bilgi paylaşabileceğimiz günler yapmak istedik.

Bunun için Shimano ekibinden Turgay ve Ramazan arkadaşımız ile yaptığımız istişarede çok faydalı olacağına inandığımız için bunu gerçekleştirme kararı aldık.

Sağ olsunlar Turgay ve Ramazan arkadaşımız teklifimizi kırmayarak, severek katılacaklarını bildirdiler.

Avcılığın teknik yönü, teknolojisi ve uygulaması hakkında çok güzel, faydalı bir gün gerçekleştirdik. Sonrasında Moda sahile inerek atışlar yaparak tecrübeler yapıldı.

Gün bitiminde kimse ayrılmak istemedi, ikincisi ne zaman diye bana baskı yapmaya bile başladılar :)

Davet konusunda yanlış anlaşılmalar olmaması açısından burada bir iki kelimede onun için yazmak isterim.

Bu buluşma malzeme satmak ve sadece Shimano markasını anlatmak için yapılan bir buluşma değildi. Bu buluşma İnce Çizginin sosyal projelerinin bir parçası olan Spin avcılığı ile ilgili teknikleri konuşmak içindi. Shimano Ekibi izin günlerini feda ederek bizlere destek vermek ve bilgi birikimlerini bizler ile paylaşmak için katılımda bulundular.

Kendilerine öncelikle şahsım adına çok teşekkür ederim. Sevdiğim değerli arkadaşlarımdır ticari amaçlı değil, sadece amatör olta balıkçıları olarak bizleri kırmayarak yanımızda oldular.

Bu seminerlerin ve uygulamaların devamını yapacağımızı şimdiden duyuralım, tarih konularını netleştirince sizlere yine duyuracağız.

Buradan tüm katılan arkadaşlarımıza tekrar teşekkür ederim.

Fotoğrafları yavaş yavaş yükleyeceğim.

Faruk Usta

Daimi Üye
Adı
Faruk
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Benim için çok güzel bir gündü özellikle ince çizgi nin bana hazırlamış olduğu süpriz için tekrardan çok teşekkür ederim ,Turgay beyin tecrübeleri ile sabit bilgilerini aktarması ve seminerin bir sohbet havasında geçmesi doyumsuz dakiklaar yaşamamıza vesile oldu tekrarının çok uzatılmadan yapılmasını dilerim ,herkese tekrardan çok teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

helaldılı

Daimi Üye
Adı
adem demirtaş
Kan Grubu
O Rh Negatif
Teknik konuların irdelendiği soru cevap şeklinde güzel bir buluşma oldu.Yeni tanışmalar,sınırsız ikramlar,sıcak sohbetler,hesaplı alış verişler daha neler neler.Emeği geçen herkese teşekkürler.

kIRIK OLTA

Aktif Üye
Ben de olayın malzeme satışına bağlanmış olmasını anlamadım gerçekten.

Şöyle söylenebilir ancak, "yığdın önümüze güzelim sahteleri almadan edemedik" :)

Bu satış amaçlı kandırmacalı konular ya da sohbetler mevzusu daha önce de yaşanmıştı. Bunu söyleyen ya da imâ eden arkadaşların bir buluşmaya mutlaka gelmelerini önermek isterim.

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Önceki konuda da bahsettiğim gibi imkanım olsa bende kaçırmak istemezdim. Çok faydalı bir seminer olduğuna eminim. Bu tarz org. öncülük yaptığı için inceçizgi'yi ayrıca tebrik ederim.

egeden

Üye
istanbul-Suadiye/ Pendik, Gömeç/Karaağaç-Pelitköy
Adı
Mustafa D.
Evet, gerçekten güzel bir gündü. Organizasyonun hazırlanışı, sıcak evsahipliği: Shimano' 'dan Turgay ve Ramazan Beylerin özverileri....Hamdi Bey ve Bülent Bey'e tekrar teşekkürler...

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

turna

Aktif Üye
Adı
F.Mehmet KORAY
Çok güzel söyleşi olduğu karelerden belli, davamını dilerim, çatıdaki kedi, duvardaki mumluk balık, kılçık çok güzel, fotoğraf makinesinin de kaliteli olduğu belli, markası nedir ?.

Hasan79

Daimi Üye
Adı
Hasan SARIKAYA
Kan Grubu
A Rh Pozitif
katılamadım çok şey kaçırdım, bundan eminim.. :(

drasty41

Daimi Üye
Adı
Recep Gölcü
Bu tür buluşmalara, seminerlere ev sahipliği yapan ince çizgiye teşekkürler.S.Turgay Karaaslan'ada ayrıca teşekkürler devamlarını dilerim.