Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İP MİSİNA KULLANICI YORUMLARI BİLGİ HAVUZU; SUFIX,POWERPRO,SPIDERWIRE,BERKLEY,VARIVAS

tayffun

Yeni Üye
Adı
tayfun
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İstanbul surf olayının çeşidi çok. Bogaz at çek yani kurşun arkası yapacaksanız ince ip + şok gerekiyor. Yalnızca yemli yapacaksaniz 0.18, 0.20 ip misina işinizi görür.

Benim tavsiyem ise 0.14 ip artı 0.23-0
26 şok yaparak istediğiniz stilde ve gramajda avcılık yapabilirsiniz
teşekkür ederim marka öneriside yapma şansınız var mıdır ?

qrkn1204

Üye
Adı
GÜRKAN ATLI
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar surf casting için ip misina almayı düşünüyorum su tutmayan erimi inceliği ve cekeri iyi olan fiyat olarak en fazla 200 TL olacak şekilde ne önerebilir siniz

FiSHFiNDeR

Aktif Üye
Adı
Osman Uluhan
Arkadaşlar selam, LRF için makinemde Shimano Kairiki 0,06 mm sarılı ama fire vere vere misina epey bir azaldı . Yeni ip sardırmayı düşünüyorum. Bir tık kalın olsun istedim, ne de olsa istavrit avladığımızda önüne ince bir lider takıyoruz zaten. Berkley Whiplash Crystal 0,08 mm sardırmayı düşünüyorum. Sizin de fikirlerinizi almak istedim. Teşekkürler

Aytekinnet

Yeni Üye
Arkadaşlar sakuraline markası hakkında bilgisi olan var mı? Sakuraline Pro lrf serisi var, önerir misiniz?

Marka sadece bizde satılan bir marka sanırım. Sakura firmasının böyle bi misinası, yan markası yok. Çinde ürettirilip sakura markasına benzetilmiş gibi duruyor.