Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İp misina seçimi hakkında

omerhcb

Yeni Üye
Adı
Ömer
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba hobidaşlarım. İp seçimi konusunda o kadar çok kafam karıştı ki ne seçeceğimi karar veremedim. İlk LRF makinemi aldığımda ip olarak fusion x8 0.10 almıştım ve memnun kaldım kopma gibi bir problem yaşamadım ne zaman kayalığa taksam elimle ipi çektiğimde daiwa prorex fc leader 4 kg çekerli liderim düğümden patladı. İp olarak baktğım zaman gosen roots 0.6 pe , daiwa j braid grand 0.06 vb ipler arasında kaldım. Bu iplerden ya da başka ip önerisi olacak olan varsa çok sevinirim.

Erdem82

Aktif Üye
Adı
ERDEM
Kan Grubu
A Rh Pozitif

omerhcb

Yeni Üye
Adı
Ömer
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu iplerden herhangi biriyle daiwa j braid grand arasındaki farklar neledir neden bu ürünleri tercih etmeliyim onu yazabilirseniz çok sevinirim.

Erdem82

Aktif Üye
Adı
ERDEM
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu iplerden herhangi biriyle daiwa j braid grand arasındaki farklar neledir neden bu ürünleri tercih etmeliyim onu yazabilirseniz çok sevinirim.
Daiwa j braid iplerde renk solması oluyo, ipte çok hafif tiftiklenme oluyo yani kalitesi biraz düşük ve üzerinde yazan ölçüden 1mm daha kalın ve fiyatı pahalı. Sana önerdiğim iplerin renkleri solmuyo fiyat performans ürünü yumuşaklık bakımından aynı sayılır Daiwa ile. Daiwaya o kadar para gömmeye değmez.