Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İSATEK Fiber hakkında Genel Yorum

Ahmethoca

Yeni Üye
Adı
Ahmet
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba. 1 ay içerisinde bir tekne almayı planlıyorum. 450-495 arası boy, direksiyon sistemli 30 hp motor ile birlikte.

İsatek'in 495 cobra modeli hoşuma gitti ama olumlu olumsuz nerdeyse hiç yorum bulamadım . sadece 1 kişi yoğun olumsuz videolar paylaşmış.
Bu MARKA ile ilgili kullanıcılarından genel bir yorum rica ediyorum. Saygılar.

forkill96

Daimi Üye
Adı
Burak özdayı
Merhaba videodaki kişi ben değilim yalnız bende bir isatek kullanıcısıyım satış sonu hizmetlerinden hiç memnun kalmadım başka bir marka'nın teknelerine bakmanızı tavsiye ederim.

Ahmethoca

Yeni Üye
Adı
Ahmet
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba. Bu video ları bende gördüm evet. Ama 1 kişinin yaptığı yorum bu. Bu ürün tr de 1 kişiye satılmadı heralde. Başka hiç olumsuz yorum görmedim ama. iyice bakmak lazım. tşk ler.

pikrua

Yeni Üye
Adı
candas
Kan Grubu
A Rh Pozitif
yerliyurt 4.70 s'e bakmanı tavsiye ederim. 30hp motor ile oldukça ideal.

forkill96

Daimi Üye
Adı
Burak özdayı
Merhaba. Bu video ları bende gördüm evet. Ama 1 kişinin yaptığı yorum bu. Bu ürün tr de 1 kişiye satılmadı heralde. Başka hiç olumsuz yorum görmedim ama. iyice bakmak lazım. tşk ler.
Merhaba Ahmet bey bulunduğum limanda aynı tekneden var videodaki kullanıcının aynı sorunları mevcut tabi ki karar sizin şimdiden hayırlı olsun

Aragonit

Yeni Üye
Adı
Barış
Merhaba Marinboat firmasına baktınız mı? Ben 4.50 modelinden aldım ancak şu anda yorum yapamam çünkü 1 kez kullanabildim.
Onda da fırtına olduğu için barınak içinde yuvarlak çizdim hep sürüş tecrübesi için.