Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul avrupa yakası spin için ustalar:)

ozcademirr

Yeni Üye
Adı
özcan
Kan Grubu
AB Rh Negatif
Merhaba, spin olayına yeni başladım kıyıdan at çek yapmaya çalışıyorum 2 defa sabah erkenden gittim kilyos ve sarıyer tarafına 2 tane sahte kaybettim atış hatasından tahminim:)
herşeyi internet sitlerinde videolar ve forumlardan öğrenmeye çalışıyorum
istanbul avrupa yakasında yanında yetişeceğim ustlara eşlik etmeyi çok isterim
bilgilerini paylaşan herkese teşekkür ederim

ozcademirr

Yeni Üye
Adı
özcan
Kan Grubu
AB Rh Negatif
ego yine ağır bastı galiba ustalar bir şeyler öğrenmenin neresi kötü ve aynı şekilde öğretmek bu kadar ürkütücü mü ?
ben mesleğe yeni atılan her kişiye elimden geldiği kadar destek olmaya çalışıyorum çünkü bilgi paylaşınca çoğalır ve herkes bu desteği hak ediyor.
şu konuya bir Allahın kulunun (usta dediğim bilgisine saygı duyduğumuz kişiler) cevap vermemesi çok komik denizde babanızın balığı varda onu mu paylaşamaya çekiniyorsunuz ?? herkes nasibini alır

not; bu söylediklerim ortaya atılmıştır kimseye şahsi olarak yazılmadı.
ego ağır basan kişiler üstüne alınabilir

B

BS Okuru

Misafir
Bu yazdığınız yazı burada not olarak kalsın, bir kaç sene sonra veyahut bir kaç ayda olabilir ne zaman gerçekten amatör balıkçılık adına bir şeyler öğrenirsiniz ondan sonra gelip bu yazdıklarınızı bir kez daha okursunuz.

Sizin istediğiniz bilgi değil ne yazık ki.

Ersen

Daimi Üye
Adı
ersen özkan
Mrb özcan . Malesef bu isteğin bu şekilde olmuyor. Balıga gide gele gide gele çevre edinirsin sagına soluna atanlara baka baka ögrenirsin. Sen bir kaç kez daha balıga git arkadaşlıklar kendiliğinden kurulacaktır.

ozcademirr

Yeni Üye
Adı
özcan
Kan Grubu
AB Rh Negatif
ben tamamen bilgi istedim kimseden merasını benimle paylaşmasını beklemiyorum kaldı ki oda çok bana saçma geliyor(ağ atanlardan saklamak için anlarım ama birilerinin orada olta sallamaması için bunu söylemek çok saçma geliyor, ve istediğim konusuna gelirsek yanında yetişeceğim ustalara eşlik etmek çok isterim dedim bu tamamen bilgi ve öğrenme amaçlı neden birilerine eşlik etmek ister ki insan ?
ve ayrıca asla yazdığımdan pişman değilim spin olayına evet yeni başladım 10 kişiden 1 tanesi gerçekten yardımcı olmaya iyi niyetli şekilde yardımcı oldu, kendisi 2 saat boyunca telefonda bana nelere dikkat etmem gerektiği konusunda bilgi verdi
bu yazdıklarımda tamamen tam tersi düşünen görmemezlikten gelen kişilere ortaya yazıldı. birileri bir şeyler öğretmez ise bu hobiye başlayan kişiler kimlerden bir şey öğrenecek? herkez kendi kendine mi öğrendi bunları

ozcademirr

Yeni Üye
Adı
özcan
Kan Grubu
AB Rh Negatif
Mrb özcan . Malesef bu isteğin bu şekilde olmuyor. Balıga gide gele gide gele çevre edinirsin sagına soluna atanlara baka baka ögrenirsin. Sen bir kaç kez daha balıga git arkadaşlıklar kendiliğinden kurulacaktır.
Merhaba, teşekkür ederim fikriniz için ben sadece burdaki açmış olduğum konuya istinaden bunları yazmadım herkesin böyle top secret takılmasına istinaden yazdım bunu. ve ayrıca ben çok sade bir cümle kurdum avrupa yakasında ustalara eşlik etmek isterim dedim. ve bu konuyuda organizasyonların yapıldığı bölüme açtım

Ersen

Daimi Üye
Adı
ersen özkan
Aynen öyle ben kendi kendime ögrendim 25 senemi aldı. Ve hala bilmedigim dünya kadar şey var.

ozcademirr

Yeni Üye
Adı
özcan
Kan Grubu
AB Rh Negatif
Altmış senedir İstanbulda yaşıyorum,
hala spin yapılacak yerleri bilmiyorum, kimseyede sormak adetim değildir!
Denizlerin tüm kıyısı spin için müsaittir aslında.
doğrudur bende iki kere balığa gittim ikinci seferde hiç bir şey bilmeden zargana aldım ve bu şekilde de devam edeceğim, özelden mesaj gönderen yardımcı olan kişiler sayesinde bunları öğreniyorum, geçen bir arkadaş yazmış aman sarayburnuna giderken dikkat et tinerci oluyor diye çok hoşuma gitti bilgi harici insana değer vererek ona uyarıda bulunması, benim sitemimde bundan dolayı o kadar burada usta var bir tanesi çıkıp sizin gibi arkadaşım heryere git yada şuaralara gel bizde oralardayız demedi